Jedna z nejvíce sexy hereček, Lucie Benešová (40), ohromuje nejen velkým výstřihem, ale také velkým srdcem. Je totiž patronkou nadace Dejme dětem šanci. Půvabná blondýnka je několikanásobná máma a dobře ví, že budoucnost dětí je důležitá. Během slavnostního re-openingu restaurace TGI Fridays Na Příkopech převzala Lucie Benešová společně s dvojnásobnou olympijskou vítězkou Barborou Špotákovou pro nadaci šek. Restaurace spolupracuje s nadací již delší dobu. Kromě hodnotného šeku se rozhodla podpořit nadaci 5kč za každý hamburger, který si v měsíci říjnu zákazníci v restauraci objednají. Za to už stojí hodit dietu za hlavu a dopřát si šťavnatý burger.

ženy

Teprve před dvěma měsíci Lucie Benešová oslavila své čtyřicáté narozeniny. Vypadá skvěle. Jejím receptem na krásu je velká a milující rodina, pohyb a práce, která ji baví.

ženy

Česká oštěpařka Barbora Špotáková (33) na párty dorazila se svým manželem. Drink si nechala připravit od půvabné Lucie Benešové, jež se na chvíli proměnila v barmanku. Lucii to za barem slušelo.  Barbora už má po sezoně, tak se může věnovat více své rodině a svému chlapečkovi Jankovi.

ženy

Podpořit dobrou věc přišla také talentovaná zpěvačka Marta Jandová (40), která si letošní léto opravdu užila. Dva týdny byla se svým manželem na svatební cestě, jezdili po Evropě i s dcerou Maruškou. Některé víkendy pak strávila krásná maminka na festivalech v Německu se svou kapelou. Marta vypadá úchvatně. Rodinný život jí evidentně svědčí.

5 KČ Z KAŽDÉHO HAMBURGERU PRO DĚTI Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ

Bohatý jídelníček T.G.I. Friday´s měly možnost ochutnat také děti zařazené v programu Pomoz mi do života, který provozuje nadace Dejme dětem šanci. Restaurace T.G.I. Friday´s nabídla těmto dětem na závěr jejich víkendového setkání slavnostní oběd zdarma. Personál podniku tak roznosil celkem 30 obědů pro děti z dětských domovů a jejich doprovod. Kromě toho darovala restaurace T.G.I. Friday´s nadaci také poukázky do tomboly, jejíž výtěžek byl rovněž použit ve prospěch dětí z ústavní péče.

„Podpory ze strany T.G.I. Friday´s si velice vážíme. Mimo finanční podpory je pro nás velice přínosné i to, že se o nás prostřednictvím prodejní akce dozvědí i zákazníci restaurace, kteří se mohou do podpory dětí následně zapojit“, říká ředitelka a zakladatelka nadace DEJME DĚTEM ŠANCI Michaela Chovancová.  Spolupráce mezi nadací a restaurací vyvrcholí v říjnu. Celý měsíc od slavnostního znovuotevření pobočky Na Příkopě totiž poputuje z každého objednaného hamburgeru ve všech třech pražských restauracích 5 Kč na konto nadace.

Reklama