5b7a844249084obrazek.png
Časy se mění a my říkáme třikrát hurá tomu, že už se těhotné ženy nemusí halit do nevzhledných kusů oblečení a svůj stav dávají pořádně na obdiv. Teď je totiž trendy ukázat své bříško a udělat z něj dokonalou součást své osobnosti i outfitu.
A tak se pojďte trochu odvázat a nebojte se barev, vzorů, upnutých střihů nebo malých podpatků.
5b7a8214b244dobrazek.png

Stylová & těhotná

  • Rada číslo jedna je jasná – ukažte bříško! Nebojte se upnutých střihů a klidně si místo volné obří halenky oblékněte šaty na tělo. Vsadíme se, že budete proklatě sexy. A navíc, od nás netěhotných to bříško po obědě zatahovat nemusíte.
  • Pokud jste drobné postavy, klidně se oblékejte v klasické konfekci, to je vaše velké plus. Jen místo obvyklé velikost XS a S noste M nebo L. Efekt bude stále parádní. Pozor si ale dávejte na vršky s jasně definovanými rameny. Nejlépe vám budou sedět volné halenky a košile, šaty a v nejlepším případě svetry. 
  • Pokud máte zcela běžnou velikost a kila jdou pomalu nahoru, rozhodně vsaďte na kalhoty a sukně s elastickým pasem.
  • Ať už jste „těhu“ v jakémkoliv ročním období, nejlepší a nejpohodlnější volbou pro vás budou vždy šaty. Nevyžadují žádné složité kombinace a styling, jsou pohodlné, nerdousí, nám holkám sluší a když je nejhůř a chcete být hodně trendy, klidně si pod ně vezměte džíny nebo v zimě kožené kalhoty. Velmi šik!
  • Vsaďte na přírodní materiály místo těch umělých. Vždy. Bavlna a len jsou jasná volba. 
  • Chodit během těhotenství na super vysokých podpatcích je disciplína pro odvážné budoucí matky. Pokud nechcete trpět, raději zvolte „kačenky“, tedy úplně nízké podpatky nebo platformy. Ale ještě štěstí, že jsou tenisky pořád in!

5b7a827cd0592obrazek.png
Přečtěte si:

Reklama