Kamarádi vědí, že miluju moře a delfíny. Prostě, kde vidím nějakého delfína, tak ho koupím. Samozřejmě, že ne živého J Takže, když se blíží narozeniny, svátek, Vánoce – vím, že vždy na mne z nějakého balíčku vykoukne delfín.

Manžel si už ze mě dělá legraci, že to u nás vypadá jako v přírodovědném kabinetě nebo podmořském akváriu. Delfínci dřevění, keramičtí, na řetízku i na náramku – všude, kam se koukneš, delfín! I pro našeho malého synka jsem dostala nočník ve tvaru delfína.

Opět se blížily mé narozeniny. S přáteli jsme se sešli v restauraci s tím, že si dáme si dobrou večeři, nějaké to vínko a hezky to oslavíme. Dojedli jsme a v tu chvíli jsem si připadala jak v americkém filmu – otevřely se dveře a číšníci vezli na servírovacím vozíku obrovský dort ve tvaru delfína – byl jako živý!

Smál se, ploutve mu odstávaly od těla, měl modravou barvu – opravdu nádhera! K tomu jsem dostala kytici a další malé dárečky. Myslela jsem, že tím přísun delfínů skončil. Ale ouha!

Slavnostní rozkrojení dortu – dostala jsem velký nůž a až mi bylo líto do dortového „zvířátka“ bodnout. Jenže nůž se o něco zarazil. Rejdila jsem s ním sem a tam a v dortu byla zapečená růžová krabička.

Překvapeně jsem se všech ptala, co to je. Jen se usmívali a mlčeli. Potud by to bylo fajn, jenže než jsem krabičku stačila otevřít, objevili se v restauraci rodiče. Prý mi jdou taky popřát. Obdivovali dort, pochválili květiny a prý co to mám v ruce za krabičku.

Začala jsem ji otevírat a jen tak mrkla na manžela. Krve by se v něm nedořezal. Byl tam! Kdo? Další delfín – modrý, průhledný – jenže ta funkce – byl to vibrátor.

Kdyby tam nebyli naši, tak se směju, ale zavládlo ticho.

Maminka pronesla: “No tohle, to by si ke mně tatínek nikdy nedovolil! Že se nestydíte, a to už máte dítě!“ Jenže to zachránil táta – začal si „delfína“ prohlížet ze všech stran, dokonce ho spustil a prý: „Mamko, co se čílíš, to je dobrá hračka, když nás večer přestanou bavit seriály. Aspoň mi s tím můžeš masírovat bolavá záda!

Začal se manžela vyptávat, kde delfína koupil a že prý příště do sexshopu jde s ním. On prý zrovna tahle zvířátka v posteli nemusí, ale určitě si tam něco vybere.

Jana


Milá Jano,
už tatínek obchod navštívil a vybral si :-)?

Soutěž

matematická operace: (63 : 3) + (výsledek z novinky "Chudák leží na dně skříně" : 7)

Chcete se o soutěži dovědět více? Klikněte SEM.

Reklama