bebel.png

Spolehlivé a kvalitní plenky potřebuje každé miminko nebo batole, které ještě neumí chodit na nočník nebo se to právě učí.  Naše maminky – testerky mají děti, kterých je 1 – 2 roky, proto jsme pro ně vybrali variantu Junior, které jsou vhodné pro váhovou kategorii dětí od 11 – 20 kg. Jedná se o plenkové kalhotky, které jsou praktické – stačí je jednoduše natáhnout a případě potřeby je stáhnout a použít opakovaně (například, když dítě učíte na nočník).

Jak byly s plenkami BEBELO Care Diapers maminky spokojené?

bebelo.jpg

Lenka, Matýsek 1,5 roku
Plenky nám vyhovují. Dobře sají a zachytí vše, co je potřeba. Zátěžové testování máme zejména v noci, kdy malý dost pije a následně pak čůrá. Ještě nezvládá nočníček, takže jsme závislí na plence. Plenky Belelo jsou spolehlivé a je fajn, že jsou jako kalhotky. Povrch plenky je jemný, a i když je plenka použitá, je dost suchý, takže chrání pokožku a dítě nemá pocit vlhkosti.

Karolína, Matylda 1 rok
Moje dcera je hodně hbitá a nestále někam leze. Potřebujeme plenku, která dobře zvládá její aktivity a spolehlivě nasaje všechno, co má. S Bebelo plenkami jsme spokojení, dobře sají, na povrchu jsou hebké a dostatečně suché, v případě kakání nic nevytéká. Takže za nás spokojenost.

Bára, Péťa 19 měsíců
Jsem ráda, že jsem mohla testovat plenky Bebelo Junior. Sice už zkoušíme nočník, ale je to spíše přání než realita. Plenky jsou tedy u nás stále nutné. Je super, že jsou to plenkové natahovací kalhotky, když trénujeme nočník, tak je jen stáhneme a pak zase natáhneme. Plenky se osvědčily jak ve dne, tak i noci a samozřejmě i když se malý pokaká. Díky páskům vše drží, kde má a nic neprotéká ani se neprověšuje. Gumičky dobře drží, takže je to spolehlivé. Testované Bebelo plenky mohu doporučit ostatním maminkám s běhajícími neposedy.

Jaké jsou testované plenky?
Plenky, které chrání, ale neomezují. BEBELO Care Diapers Junior 5 jsou měkké plenky, které zajistí Vašemu dítěti až 12hodinový pocit sucha a pohodlí. Pružné lemy kolem nožiček zajišťují maximální ochranu proti protečení ve dne i v noci. Gumičky dobře drží, ale zároveň jsou šetrné k dětské pokožce. Elastické upevňovací pásky se perfektně přizpůsobí tělíčku dítěte, takže poskytují dostatečnou volnost a komfort při nošení. Plenky byly dermatologicky testovány. 

614aee6d908fbobrazek.png

SeconDRY® Sytem pro okamžitý pocit sucha
Plenky BEBELO Care Diapers jsou vybavené měkkým buničitým jádrem s absorpčními kanálky, které rovnoměrně rozvádí tekutinu po celé délce plenky. Vrchní savá vrstva se systémem Secon DRY® rychle odvede vlhkost od pokožky a zajišťuje jí tak optimální ochranu. Povrch pleny, který je v kontaktu s pokožkou dítěte je jemný a hebký.

Jaké jsou vlastnosti plenek BEBELO Care Diapers?

  • až 12hodinová ochrana
  • SeconDRY® Sytem pro okamžitý pocit sucha
  • ultra absorpční jádro
  • maximální ochrana před protečením
  • volnost a komfort při nošení
  • hebký povrch pro dotek s pokožkou
  • dermatologicky testováno
  • velikost junior 11-20 kg

Více najdete ZDE


6299daa34d941obrazek.png

Reklama