Zde jsou první tři recenze, za které děkujeme maminkám

Katka Ch.
5ef0a053ecd2dobrazek.png
Dobrý den, posílám recenzi na plenky Pampers. Plenky Pampers Pants jsou fakt úžasné a praktické. Honzíkovi teď bude rok a je hrozně živé dítě, vůbec neposedí. Plenky Pampers jsme používali doteď. Výborné byly hlavně velikost nula ještě když byl v inkubátoru. Jenže teď jak pořád někde leze po čtyřech, začíná se stavět, a hlavně dělá lumpárny tak klasické papírové plenky nestačí, hlavně je nesundá a nerozlepí.... Děkuji, že jsem to mohla vyzkoušet. Posílám vám ještě pár fotek.

Simona H.
5ef0a06c9b986obrazek.png
Ráda vám napíšu recenzi k dětským plenkovým kalhotkám. Syn má dva a půl roku. Dosud jsem používala klasické plenky. Syn je však ve věku, kdy už je přes den zcela bez plenek a dostává je jen na noc nebo ve výjimečných situacích. Velkou výhodou a zároveň zábavou byly pro syna právě tyto dětské kalhotky. Sám si je totiž pokouší navléci. Což by s obyčejnou plenkou nezvládl. Je fakt, že si je obleče mnohdy obráceně, ale snaží se, a když je má obráceně, nic tak strašného se neděje. Tyto kalhotky jsou bezvadné v tom, že když máte doma neposedného raráška, kalhotky jsou nasazeny rychleji a efektivněji než obyčejné pleny. Syn je dostával na noc. A nestalo se nám, že by se ráno vzbudil mokrý a protečený. A to podotýkám, že polohy jeho spánku jsou docela zajímavé, především z akrobatického hlediska. Jinak kalhotky jsou pružné a pohodlné, neměl žádné otlaky. Kalhotky pevně drží, i když jsou již hodně „nasáklé“ močí. Syn toho totiž hodně vypije, což je dobře. Další výhodou je, že když kalhotky synovi sundám a nechám ho bez nich, potom je mohu znovu nasadit a hezky drží. (Samozřejmě, když nejsou pročurané.) Oceňuji u nich i „vysoký“ a pružný pas, protože opravdu hezky přilnou i na větší dětské bříško, pevně drží a nesjíždí. Celkově jsem s nimi byla spokojená. Jedinou nevýhodou je jejich vyšší cena.  Ještě jednou děkuji za možnost plenky vyzkoušet. Budu se proto velmi těšit na další možnost otestovat něco dalšího a nového. Přeji krásný zbytek dne.

Dominika M.
5ef0a1ea55117obrazek.png

Děkuji za testování, které mi udělalo radost. Dětské plenkové kalhotky Pampers Pants jsou ideální pro děti, které jsou hodně aktivní. Přebalování s nimi není žádný problém, ani když dítě nevydrží klidně ležet jako u klasické plenky. Bezvadně padnou díky pružnému pasu a manžetkám kolem nožiček. Jsou jemné a prodyšné a díky dvěma zónám Dry udrží děťátko dlouho v suchu. V noci vydrží bez prosáknutí i 12 hodin.
Za mě i mého syna naprostá spokojenost.  Zdenda nejraději nosí plenky Pampers Pants s obrázkem opice a už si je sám i přinese a říká, že chce čistou opici.

Co plenkové kalhotky nabízí a jaké výhody přináší? Jaké mají výhody Pampers Pants? 

  • Díky pružnému pasu a manžetkám kolem nožiček se dítěti vždy přizpůsobí
  • Mikropóry propouští vlhký vzduch z plenky, díky čemu pokožka zůstává v suchu
  • Snadné natažení a také sundání plenkových kalhotek vám usnadní přebalování

Testování s Pampers Pants!
5ef0a083754ffobrazek.pngNaše testování – vybrané maminky získaly plenky pro testování s jejich dětmi. Jedná se o plenky pro děti, které váží 9 -15 kg. Každá maminka dostala balení, kde je 96 ks plenek Pampers Pants.

Děkujeme maminkám za zaslané fotografie, které s jejich svolením uveřejňujeme.

Více informací najdete na www.pampers.cz
5ef0a09ab27e6obrazek.png

Naše články

Redakční testování: plenkové kalhotky Pampers Pants
Redakční testování: plenkové kalhotky Pampers Pants
Šťastné dítě ve dne v noci
Výzva pro maminky: Pojďte s námi testovat dětské plenkové kalhotky Pampers Pants!
Tři základní tipy, jak zvládnout péči o miminko

Reklama