Poprosili jsme testerky, aby nám napsaly shrnutí svého testování, rádi se podělíme o jejich recenze. Co nám testerky, maminky s dětmi napsaly o produktu Möller´s Omega 3 Želé rybičky?

6141e73cf323fobrazek.png

6141e7bbdd093obrazek.pngDěkuji za možnost testovat, je pro mě jako rodiče důležité, aby děti měly dostatek důležitých vitamínů, omega-3 mastné kyseliny a minerály, což složení rybiček splňuje. Mám tři děti, takže spotřeba je velká, ale děti je přijaly tak přirozeně, že s nimi vydržíme určitě celý školní rok, jakmile dojdou, dokoupíme další. Líbí se mi, že kromě vitamínů mají i omega-3 mastné kyseliny, což jiné přípravky, takové ty „multivitaminy“ pro děti nemají. Testování hodnotím velmi kladně a jsem ráda, že jsme objevili náhradu za vitamínové pilulky, které vesměs děti nechtějí.

6141e7c443438obrazek.pngDětem Möller´s rybičky velice chutnaly, nemají rády jakékoliv, jak říkají “tabletky”. První den se na mě nedůvěřivě koukaly, ale další den už staly v kuchyni a čekaly. Zatím nemohu posoudit, zda pomáhájí, děti jsou zatím zdravé a podzim ještě úplně nenastal.

6141e7cfef788obrazek.pngPosílení imunity mých dětí je pro mě důležité. Chci, aby vždy přechod v ročních období zvládly co nejlépe a vyhnuly se zbytečným virózám nebo je aspoň co nejvíce minimalizovat. Dětem rybičky chutnaly, líbily se jim tvarem, vzhledem i vůní. Pokaždé se těšily, když jsem je volala, aby si přišly pro svoji dávku. Rybičky měly úspěch! Děkuji za možnost testování.

6141e7d702c0eobrazek.pngZdraví mého syna je na prvním místě a pokud mu můžu pomoci posílit imunitu vitamíny, neváhám. Rybičky Möller´s hodnotím velice kladně. Synovi moc chutná jejich malinová příchuť a jsou měkoučké. Mě osobně se líbí složení v podobě vitamínů D a Omega 3. Toto jsou vitamíny, které by dítě mělo mít dostatek.

6141e7deb9b05obrazek.pngVzhledem k tomu, že jsme poměrně často nemocní, tak jsme tento produkt přivítali. Lákavě barevná krabička vybízí ke zdravému mlsání. Möller´s rybičky jsou pro děti zajímavě podávaný produkt, mají to v podstatě jako bonbon s příchutí, tudíž se nekonají žádné protesty. Imunitu stavíme na velmi významné místo. Kdo si dnes může dovolit být neustále s dětmi doma..... Čili : tvar + chuť + želé + zábava = jednoduchá a účinná prevence.

6141e7e693734obrazek.pngZačátek školního roku je vždy náročný a přechod do kolektivu je vždy rizikem, že brzy budeme řešit rýmu, kašel a teplotu, což jistě znají všichni, komu chodí děti do školky. Za testované želé rybičky Möller´s jsem moc ráda, dceru testování baví, cítí se důležitá, a ještě navíc má potřebné vitamíny a hlavně omega-3 mastné kyseliny pro zdraví. Budu ráda, když bude mít lepší imunitu, neustálé nudle u nosu nebo virózy jsou pro školkové dítě velmi otravné, stejně tak i pro nás, pro rodiče.

6141e7eda67deobrazek.pngZa mě bylo testování velmi pozitivní, dobrý produkt, Möller´s rybičky dětem chutnají, nemusím je přemlouvat, abych do nich dostala vitamíny a omega-3 mastné kyseliny. Zkoušeli jsme to s olejem, ale ten jim úplně nechutnal. Rybičky ano. Takže za nás velká spokojenost.

dopo.jpg

Co maminky testovaly?

6141dd043e1d0obrazek.png

Möller´s Omega 3 Želé rybičky

  • Výborná malinová příchuť, měkké a velmi chutné
  • 2 želé rybičky za den dodají 370 mg Omega 3 mastných kyselin
  • Pro imunitu, srdce a mozek
  • 45 želé rybiček v jedné krabičce
  • Pro všechny od 3 let věku

OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK V DENNÍ DÁVCE (2 žvýkací želé tabletky)

  • Koncentrovaný rybí olej 560 mg
  • Omega-3 mastné kyseliny 370 mg
  • z toho DHA 280 mg
  • z toho EPA 56 mg
  • Vitamín D3 10 µg (200%*) * denní referenční hodnoty příjmu

Imunita
Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Srdce
EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce**

Mozek
DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku*

* Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg DHA denně / **EPA a DHA denně

Doplněk stravy

Více najdete na Mollersomega3.cz
6141dd11f1318obrazek.png

Reklama