Přečtěte si naše první recenze, celkem se do testování zapojilo 50 maminek. Přinášíme vám první recenze, děkujeme maminkám za jejich napsání. Popis lahviček najdete na ZDE.

Jak jste byla spokojená s lahvičkou LOVI 150 ml 0% BPA Super vent pro novorozence do 3 měsíců? 

Capkova
S lahvičkou jsme byli spokojeni. Náš malý ji okamžitě přijal, i když jsme v ní podávali jen čaj. KOJÍME. Je dobře dostupná k umývání a čištění. Má dobrý tvar.
 
Kateřina Janovská
Značku LOVI mám hrozně ráda. Od této značky mám více jak 3 lahvičky. Byla jsem s ní naprosto spokojená.
 
KytinkaK
Byla jsem moc spokojená, krásně se drží a je moc šikovná do ruky. I mytí je snadné, nezanechává od šťáviček barvu na plastu, což u jiných říci nemohu.

Matali
Zkoušeli jsme různé lahvičky i lahvičku Lovi co jsme dostali na testování, ale malá je kojená a chce pít pouze z prsu a nic jiného. Tak ještě s testováním počkáme.
 
Mokuska1212
Lahvička LOVI je super! Perfektně sedne do ruky, dítě s cumlíkem nezápasí. Vhodné pro novorozence, které je zapotřebí přikrmovat.

Retroxy
S lahvičkou jsem maximálně spokojena. Jedná se o kvalitní výrobek, který je funkční a dlouho vydrží.
 
Milada K
Lahvičky Lovi musím pochválit, i dudlíčky, jsem s nimi moc spokojená.
 
Mamii
Moje dcerka je sice ještě kojená, ale dávám ji čaj. Lahvička má krásný a praktický tvar, oceňuji systém odvzdušňování SUPER vent, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik dětské koliky. Myslím, že to funguje. Koupila jsem si i další věci od Lovi, děkuji za tipy.

Ferdicek
Tato lahvička je naprosto úžasná. Krásně se drží, naše Eliška z ní krásně pije. Zamezuje přístup vzduchu, když pije, takže nepolyká vzduch. Na údržbu je velmi praktická. Vřele doporučuji všem maminkám.

KIK
Lahvička je velmi dobrá. Dudlíček se krásně přizpůsobí pro sání mléka či čaje. Dobře se myje, materiál lahve ani dudlíku nechytá barvy od ovocných šťáv či zeleninového pyré. Opravdu se mi líbí, přikoupím si další. Značku Lovi jsem neznala, díky vašemu testu jsem spokojená máma.

Liduska1981
Hezký design, malé se dobře drží, obsah vyhovuje, naše první zkušenost s touto značkou
 
Lufra
Moc se mi líbí design, snadná sterilizace. Avšak synovi se lahvička nezamlouvala a mléko chtěl pouze ze své staré lahvičky.
 
Silvie Ruibarova
S lahvičkou jsem velice spokojená. Dobře se drží, otvor pro plnění je dost velký a mléko i voda se do lahvičky dává dobře. Trochu mě překvapil tvar savičky, ale dcera jej přijala bez problémů. Nebolí ji bříško. Lahvička má hezký tvar a design. Na měrku je dobře vidět. Velmi mile mě překvapila. Děkujeme za možnost vyzkoušet a ráda doporučuji.

Telelot
Byli jsme nadšení ze systému odvzdušňování super vent, protože vnouček trpí na větry, tak s lahvičkou se tyto potíže minimalizovaly.
 
Majka T
Mám syna, je mu 5 měsíců, již nekojím, takže jsem lahvičku použila na mléko. Jsem spokojená, malý stále dost trpí na prdíky, myslím, že se mu to díky této lahvičce zlepšilo, když pije, nepolyká vzduch. Děkuji za možnost testování, koupili jsme od Lovi i klasické dudlíčky, jsou moc hezké.
 
VladenkaZ
Po obdržení balíčku jsem jeho obsah rovnou vyzkoušela, zprvu byl o savičku nezájem, protože používáme jinou - od jiné značky, ale nakonec to s ní šlo celkem dobře a mléko bylo dopito. Já osobně oceňuji tvar lahvičky.

Olga J
Milá redakce, nic nepotěší maminku více, než možnost testování novinek s miminkem. Protože jsem značku a lahvičky Lovi neznala, o to větší jsem měla radost, že jste mě vybrali. Moje recenze je kladná, lahvička se mi líbí, malý ji přijal hned, ani nedělal sebemenší potíže.

Popis lahviček najdete ZDE. 


LOVI je evropská značka, která nabízí široké portfolio kojeneckých potřeb, ale také produktů pro kojící maminky nebo ženy po porodu. Mezi prestižní značky se LOVI vypracovala díky klinickým studiím a dlouhodobé spolupráci s odbornými lékaři. O maximálním bezpečí a spokojenost maminek a jejich dětí pečujeme již 10 let. Více ZDE. 

Přidejte se k nám a objevte svět LOVI

Často komunikujeme s maminkami, které nám přináší zajímavé podněty, ale také rádi vidíme Vaše miláčky s našimi produkty, které jim zpestří den a maminkám ulehčí práci. Můžete se zapojit do diskuzí, ale také zajímavých soutěží o naše výrobky. Prozkoumejte značku LOVI všemi smysly a užijte si naše výrobky 365 dní v roce na facebookové stránce LOVI – krmení s láskou.
 
Naše články

LOVI – krmení s láskou
//zena-in.cz/clanek/lovi-krmeni-s-laskou
 
Testování pro maminky s malými dětmi: Sada s lahví LOVI 0 % BPA Super vent, povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání
//zena-in.cz/clanek/testovani-pro-maminky-s-malymi-detmi-sada-s-lahvi-lovi-0-bpa-super-vent-povzbuzuje-dite-k-aktivni-cinnosti-behem-sani
 
Láhve LOVI získaly řadu ocenění konečných spotřebitelů:

UPOZORNĚNÍ: Značka LOVI doporučuje kojení jako nejlepší a nejzdravější formu výživy dítěte. Alternativní formy krmení dítěte vždy konzultujte s pediatrem, porodní asistentkou, dětskou sestrou nebo farmaceutem. Přistupte k němu pouze v případě, že je kojení nemožné nebo nedostačující. 

Reklama