Na našich stránkách probíhá mezi vybranými maminkami testování tvořivých modelín Play Doh.

Tyto oblíbené hry mezi našimi maminkami slaví úspěch, postupně nám zasílají do redakce své fotky a recenze, které postupně zpracujeme do několika článků. Mezi testovanými hrami jsou krásné novinky z řady Play-Doh Kitchen Creations – potěší zejména malé kuchtíky.

Dnes vám přinášíme dvě recenze od našich čtenářek. Přečtěte si, jak si děti s kreativními sadami vyhrály a jak je maminky hodnotí. Myslíme, že je to dobrá inspirace pro ty z vás, které chtějí pro své dítě hru, která je zabaví a ještě si při hraní budou rozvíjet fantazii.

Jaké hry Play Doh testujeme?

  • Play-Doh kuchyňské tvoření se syčící plotnou
  • Play-Doh sada s mlýnkem na výrobu těstovin
  • Play-Doh Pizzerie
  • DohVinci základní set

Přečtěte si první recenze:

čičmínek

recenzce

S velkou radostí jsme se pustili do testování modelovací hmoty Play-Doh Kitchen creations. Musím říct, že náš synek byl naprosto nadšený, protože modelování pro něho byla premiéra, a tudíž objevování něčeho nového, což zbožňuje. Hned se chopil formiček a vesele naplňoval jednu za druhou. Součástí sady je vařič, který vydává reálné zvuky smažení, což i pro mě bylo velké překvapení a od Play-Doh skvělý nápad, který jistě každé dítě ocení. Synek si vařič velmi oblíbil a pánvičku s jeho výtvory stále na vařič přikládá a vaří. Po určité chvilce zazní zvukový signál, že je pokrm hotov a připraven na servírování, opět od Play-Doh vymyšleno do detailu.

Musím se přiznat, že jsme si nakonec hráli celá rodina a vrátili jsme se tak s radostí do dětských let. Proto i za sebe mohu potvrdit, že se s modelovací hmotou velmi dobře pracuje a netrhá se jako obyčejná plastelína. Věřím tomu, že Play-Doh Kitchen Creations zaujme každé dítě a stane se tak jeho oblíbenou hračkou, která bude rozvíjet jeho kreativitu.

 

babcace

play

Moc chci poděkovat za vnoučátka, která měla příležitost otestovat tvořivou hru Play-Doh. Původně měl testovat nejstarší Honzíček, ale bez dvojčat to nešlo. Honzík měl vyprávět formou reklamy o té hře, jak si ji užívá a co všechno se s ní dá dělat a oni se k tomu připletla a ukazovala lahvičky atd., chtěla být u toho. Moc jsem se nasmála, dost se u toho vyřádily. Určitě bych ji doporučovala rodičům jako dáreček pro své děti. Já rozhodně chci koupit další. Děti se zabavily a ukázalo se, že i dvojčátka jsou šikovná a umí si hrát - tvořit.

 

minonnka

play

Když jsem se dozvěděla, že budu s dětmi testovat sadu Play-Doh s mlýnkem na těstoviny, byla jsem nadšená a nemohla se dočkat, až dorazí balíček a děti ho rozbalí :-)

Balíček dorazil pár minut před naším odjezdem na chalupu, tak jsme ho rovnou vzali s sebou, ať si sadu děti užijí už tam.

Nadšení bylo veliké, sotva jsem otevřela krabici, už se na to vrhl syn a mladší dcerka nezůstala dlouho pozadu :-)

Mlýnek na těstoviny je z odolného plastu, lehce ovladatelný, nástavce na tvary těstovin jdou krásně vyměňovat a následně i čistit od zbytku hmoty. Jediné, co jde trošku hůře, je vytáhnout zbytky hmoty z pod páky na mlýnku, ale není to důvod, proč bych set nedoporučila dále ;-)

Samotný mlýnek má po stranách různé formičky, které dozdobí, co je třeba. Díky nelepivé a nemastné konzistenci hmoty jde vše dobře oddělat, krásně se s ní pracuje. Kdo nemá zkušenost s hmotou Play-Doh jistě ocení, že je nemastná, nelepí a pokud kousíčky napadají na zem či koberec, tak po zaschnutí ji lze krásně vysát. Maminky jistě ocení :-)

Sada obsahuje i talířek, misku, nůž, vidličku, váleček a jiné. Vše pevné a kvalitní. Uvítala bych i nožík s vidličkou navíc, aby si dvě děti lépe vyhráli při hře „sněz, co jsi si navařil“ :-) Naštěstí není problém si nějakou základní sadu od značku Play-Doh pořídit a tím si navýšit vybavení pro malé kreativce, určitě se doma neztratí :-)

Ze sady jsme doma nadšení, vyhrajeme si celá rodina, můžu s čistým svědomím doporučit dále. Moc děkuji za možnost testovat Play-Doh, vážím si toho!

 

Co tyto maminky s dětmi testovaly?

plotnaPlay-Doh kuchyňské tvoření se syčící plotnou

S Play-Doh kuchyňským tvořením se syčící plotnou bude vaší nejlepší ingrediencí představivost! Nyní se děti mohou cítit jako juniorští šéfkuchaři s jejich vlastní plotnou Play-Doh, která skutečně dělá zvuk syčení a předstírá tak vaření. Syčení začne hned, jak na hořáky položíte pánev na smažení nebo kastrol. Syčení ještě zesílí, když na jednu z pánví položíte výtvor z hmoty Play-Doh, skoro jako při skutečném vaření! A co je na skutečném menu? Vyrobte Play-Doh hlavní chody, jako je bláznivý steak, pomyslná vajíčka, šílené burgery a dokonce legrační ryba pomocí 4 razítek. Vytvořte přílohy jako napodobeniny zeleniny pomocí formiček. Převracejte Play-Doh jídla pomocí kleštiček a stěrky a předvádějte je na talířích. Je to zábava z vaření bez horka a špinavého nádobí!

Balení obsahuje plotnu, 4 razítka, 2 pánve, kleštičky, stěrku, nůž, vidličku, 2 talíře a 5 nádobek s modelovací hmotou Play-Doh.

 

setDohVinci základní set

Téměř kdokoli se může stát umělcem DohVinci s touto zábavnou základní sadou se Stylerem. Jednoduše vložte tubu hmoty do Styleru, stiskněte rukojeť a kreslete a designujte silné 3D čáry, tečky, spirály nebo cokoli jiného inspiruje vaši kreativitu! Přidejte zábavná razítka a umělecké efekty tak, že otočíte dekorační špičku na tubě a stisknete rukojeť.

Základní Styler sada prodává s jednoduchým držákem na mobilní telefon, který si můžete ozdobit podle své fantazie. Zbylou kreslící hmotu použijte na ozdobení dalších výrobků například ze dřeva, kartonu anebo skla!

 

těstovinyPlay-Doh sada s mlýnkem na výrobu těstovin

S Play-Doh sadou s mlýnkem na výrobu těstovin je tou nejlepší ingrediencí představivost! Od napodobenin těstovin po misky, tento přístroj na nudle dokáže vytvořit různé druhy Play-Doh nudlových jídel. Jednoduše si vyberte disk, díky kterému se změní tvar, naplňte vyráběč nudlí hmotou Play-Doh, stiskněte rukojeť a vytlačte spousty bláznivých nudlí! Přidejte napodobeninu raviol a předstírané lasagně na menu pomocí formičky a řezače. Jsou tu také formičky na napodobeninu makaronů a sýru a zábavných toppingů. Až budou připraveny, vystavte svá mistrovská nudlová díla Play-Doh na talířích!

Balení obsahuje vyráběč na nudle, 4 nudlové disky, formičku na ravioly, kráječ na lasagně, misku, talíř, nůž, váleček, vidličku a 5 kelímků modelovací hmoty Play-Doh.

 

Play-Doh můžete sledovat na Facebooku: Více na FB Play-Doh