Bepanthen Baby je určen pro každodenní péči o pokožku zadečku, pomáhá ji chránit před vznikem opruzení. Obsahuje panthenol, který přispívá k obnově přirozené ochranné bariéry citlivé pokožky a udržuje ji jemnou a hydratovanou. Je vhodný i na péči o bradavky při kojení. Více o testovaném přípravku najdete na Bepanthen.cz

be.jpgBepanthen Baby je kosmetický přípravek.

Na základě redakční výzvy jsme vybrali 15 maminek, které získaly od redakce balíčky s mastí Bepanthen Baby pro testování. Poprosili jsme maminky, aby nám napsaly jejich zkušenost, jak byly s testovanou mastí spokojené. Rádi se s vámi podělíme o jejich recenze a zároveň děkujeme testerkám za spolupráci.

Jak byly maminky spokojené s mastí Bepanthen Baby?

Testerka Vendula K.
Bepanthen Baby jsem si kupovala do výbavičky ještě před nástupem do porodnice a mažu s ním dceru hned od narození. Používala jsem ji automaticky po každé výměně plenky. Myslím, že díky této rutině jsme se s dcerou vyhnuly všem opruzeninám a bolístkám v intimních partiích holčičky. V začátcích kojení jsem si občas mastičkou mazala i namáhané bradavky. Rozhodně se domů vyplatí koupit velké balení. Malé jsem měla v přebalovací tašce. Doporučuji.

Testerka Kateřina G.
Bepanthen Baby se mi velmi osvědčil. Z plastové tuby se velmi snadno vytlačí, mast má jemnou, dobře roztíratelnou konzistenci, velmi jemnou a nevtíravou vůni. Nevšimla jsem si, že by z tuby někdy vytékaly kapky vody, což se mi u některých jiných krémů stalo. Používám ho na kritická místa pod plínkou miminka, příležitostně i na bradavky. S obojím mám pozitivní zkušenost. Přípravek rozhodně doporučuji i dalším maminkám.

Testerka Martina P. J.
Bepanthen Baby používáme se synem od jeho narození a oběma nám moc vyhovuje. Oproti jiným výrobkům oceňuji zejména jeho konzistenci, lehko se nanáší, dá se hezky rozetřít a na kůži zanechává pouze průhlednou vrstvu, která ale vydrží docela dlouho. Oceňuji, že mi na prstech nezanechává bílý povlak a také že je neutrální, bez jakéhokoliv zápachu či vůně. Nejmenší balení (3,5g) jsme se synem využívali hned v porodnici (já na bradavky a syn na zadeček a otisky po plence) a i nadále nám vyhovuje jako cestovní verze. Doma používáme větší, 100g balení, které je praktické zejména kvůli rychlému otevírání - víčko se nešroubuje ale „zacvakává“. Na základě zkušeností mohu říct, že u nás funguje skutečně na vše. Kůžička na zadečku je krásně růžová, suchá kůže na tváři byla za pár dnů také pryč. S Bepanthenem Baby jsem dlouhodobě spokojena a u nás doma musí být vždy po ruce :). Jelikož nás se synem zatím nikdy nezklamal, mohu jej všem mamičkám jedině doporučit!
bebe.jpg

Tester Libor K.
S Bepathenem Baby jsme velmi spokojení. Používáme jej od prvního dne v porodnici. Náš malý ho má moc rád, nemá po něm žádné reakce. Používáme ho několikrát denně po každém vyměnění plíny. Je vážně skvělý.

Testerka Jindřiška L.
Dobrý den, testování Bepanthenu Baby byla pro nás další zkušenost. Stačí nanést opravdu tenká vrstva, což je plus. Konzistence je jemná, dobře promašťuje a rychle funguje, což je při problému opruzenin to hlavní. Je dobré používat preventivně proti prvnímu zčervenání kůže. Také se mi líbí varianty gramáží. Za mě určitě ano, maminky vyzkoušejte.

Testerka Klára K.
Bepanthen Baby jsem použila na pokožku měsíční dcery pod plenku, mezi malé faldíky. Použila jsem ho vždy po přebalení a očištění zadečku a po koupání na stejná místa. Mám s ním velmi dobrou zkušenost, splnil vše, co jsem od tohoto typu masti čekala. Kůže je krásně čistá a bez jakéhokoliv problému. Dcera je spokojená a já také, protože nemá žádné potíže. Mohu doporučit ostatním maminkám.

Testerka Lucie S.
Mast je mastná, víceméně bez vůně, balení je ideální do kočárku, malá tuba, kterou zasunete kamkoli, mast se rychle a dobře rozmazává, pokožka je dlouho mastná, na použití stačí malé množství, dlouho vydrží. Vyhovuje na suchá místa na těle a při drobném podráždění. Při použití pod plenku místo zinkové masti, je pokožka promaštěná až do rána, tedy nepropustí moč k pokožce, miminko se neoprudilo. Pro mě je to vynikající pomocník na podrážděné bradavky. Krásně promaže i suché rty, suché lokty, nos vysušený od častého smrkání. Řekla bych, že je to takový univerzální pomocník na vše, co se týká mateřství maminkám doporučuji všemi deseti.

Testerka Markéta G.
Bepanthen Baby je super, nedráždí miminku pokožku, není nijak výrazně parfémovaný a zadeček opravdu hydratuje. Navíc se dá použít na bradavky, aniž by to miminku vadilo při kojení. Doporučuji.

Testerka Jitka P.
Výborná mast. Stačí použít velmi malinko, takže vydrží dost dlouho.

Testerka Julie H.
Bepanthen Baby považuji za top mast pečující o jemnou pokožku dětí pod plenkami. Vyhovoval i dceři, která má citlivou pleť. Kromě toho, že se s ním krásně pracuje, tedy že se příjemně roztírá a nezůstávají po něm bílé mapy, také příjemně voní, a vyteče jen tolik masti,
kolik je potřeba. Navíc má mast tu výhodu, že je možné použití třeba i na bradavky, nebo jím mazat vysušená místa.

Testerka Marcela V.
Bepanthen Baby nám naprosto vyhovoval. Krásně se roztírá a nezanechává skvrny.

Testerka Božena P.
Bepanthen Baby používám a jsem s ním spokojená. Vůně mě sice moc nezaujala, ale dobře se rozmazává a pokožka našeho chlapečka je dlouho vláčná. Bepanthen Baby používám pouze na zadeček. Zatím jsem nezaznamenala žádnou nevyhovující reakci a malý je spokojený. Bepanthen Baby bych ostatním maminkám doporučila, i když určitě každá maminka může mít na přípravek jiný názor.

Testerka Tereza K.
S Bepanthenem Baby jsem byla spokojená. Lehce se roztírá a rychle se vstřebá do pokožky miminka. Oceňuji také praktické otevírání tuby. Zadeček miminka je po použití krásně růžový, vláčný a příjemný na dotek. Mast je bez parfemace, tudíž vhodný pro citlivou pokožku miminka. Mast byla zkoušen i na ošetření podrážděných bradavek z kojení. Po použití jsem pozorovala jejich výrazné zklidnění. Dále bych chtěla vyzdvihnout, že masti stačí jen troška, a tudíž dlouho vydrží.

Testerka Soňa K.
Bepanthen Baby nám velmi vyhovuje, miminko je po použití spokojené, zadeček je pěkně růžový. Mast se dobře roztírá, nedráždí, vůně je příjemná a výborně se vstřebává. Tuba se lehce otvírá a mast se může použít kdykoliv dle potřeby. Je skvělý i na bradavky při kojení. Bepanthen Baby nám vyhovuje a velmi ráda ho doporučím i ostatním maminkám.

Testerka Dagmar Š.
Doporučuji všem maminkám

Testerka Lenka K
Testovaný Bepanthen Baby mému měsíčnímu synkovi velmi vyhovoval, je to pro mě jistota. Mohu se spolehnout, že je po použití pokožka pod plenkou klidná, růžová, bez jakéhokoliv problému. Používám ho po každém přebalení a večer po koupání. Myslím, že je to velmi dobrá mast, který ocení maminky s miminky, jako jsem já. Mohu doporučit, použila jsem i na bradavky, které se rychle zregenerovaly díky tomuto ošetření. Je pro mě důležité, že jsem díky Bepanthenu nemusela míst stres z kojení.

Naše články: 

LMR-CH-20210415-66

Reklama