Jsou tady konečné výsledky testování cereálních tyčinek Nutrimama Profutura. Výživa je totiž důležitá jak pro novorozeně, tak i pro nastávající a kojící maminku. Obrátili jsme se tedy na ně, aby vyzkoušely tyto produkty. Deset maminek dostalo balíčky s cereálními tyčinkami Nutrimama Profutura, poprosili jsme je o jejich reakce. 

Cereální tyčinky maminky testovaly ve dvou variantách brusinky&maliny a brusinky&čokoláda.

Kojením maminka poskytuje dítěti všechny důležité látky pro rozvoj a buduje tak pevné základy pro jeho zdraví v dospělosti. Ani maminky by však na sebe neměly zapomínat kvůli zvýšeným výživovým nárokům. Cereální tyčinky Nutrimama Profutura jsou určeny pro kojící maminky. Jedna denní porce zajistí 10 klíčových živin* včetně DHA potřebných pro matku i dítě.

*DHA, vit. C, vit. D, biotin, vit. B1, B2, B6, B12, kys. listová, železo, zinek, jód, vápník. Doplněk stravy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Způsob použití a další informace naleznete na obalech a webových stránkách www.nutriklub.cz.

Maminky nám vyplnily připravený dotazník a napsaly, jak byly spokojené a zda jim cereální tyčinky chutnaly.

Jak tedy hodnotí maminky cereální tyčinky Nutrimama Profutura?

Děkuji, byla jsem spokojená. Chutné, velice výživné a jedna porce bohatě zasytila. Určitě v nich budu pokračovat a vřele všem doporučuji.

Nutrimama Profutura

Z výhry jsem měla velkou radost, tyčinky jsem bohužel neotestovala, protože jsem je věnovala své kamarádce, která se každým dnes stane maminkou.

Ano obdržela a jsem velmi spokojena.

Dobrý den, abych byla upřímná, tyčinky mi moc nechutnaly, asi mi nějak nesedla kombinace chutí.

Děkuji - tyčinky byly chuťově velmi dobré a v pohodě nahradily dopolední svačinu. :)

Dobrý den, ano, balíček mi v pořádku dorazil. Spokojená jsem byla, brusinková příchuť tyčinek byla moc dobrá. Pochutnala jsem si a zasytila se :-), a dokonce dodala tělu vitamíny.

Velká spokojenost, tyčinky byly výborné.

Děkuji za možnost testování cereálních tyčinek Nutrimama Profutura. Kombinace brusinek a malin je výtečná. Tyčinky byly velmi dobré a vhodné jak na snídani třeba k jogurtu nebo jogurtovému nápoji, nebo jako svačinka po obědě.

Cereální tyčinka Nutrimama Profutura, splnila moje očekávání od zdravé a vyvážené tyčinky - brusinky byly krásně cítit a bylo jich dost na rozdíl od čokolády, které jsem čekala více, když to je produkt s čokoládou. Tyčinka dostatečně zasytí i nahradí jednu svačinku během dne a doplní vše potřebné, což je při lítání okolo děťátka důležité.

Nutrimama Profutura

Jaké jsou benefity těchto cereálních tyčinek? Obsahují:

  • DHA - dokosahexaenová mastná kyselina ze skupiny omega-3 přispívá k normálnímu vývoji mozku a zraku u Vašeho kojeného dítěte**
  • Železo, zinek a kyselina listová přispívají k správné funkci imunitního systému
  • Jód, biotin a vitamín B1 přispívají ke správnému energetickému metabolismu
  • Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • Vitamíny B2, B6 přispívají ke snížení míry únavy 

**Pozitivní účinky DHA jsou zajištěny při denním příjmu 200 mg DHA (1 porce) navíc k doporučenému dennímu příjmu omega-3 mastných kyselin pro dospělé, tj. 250 mg omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA).

Čtěte naše články:

Více najdete na webových stránkách www.nutriklub.cz.

Reklama