Oslovili jsme pět maminek dětí, které šly nyní v září do školy, aby pomůcky pro školáčky od značky Pilot se svými dětmi vyzkoušely a následně nám napsaly svoji zkušenost.

633d4b381bd45obrazek.png

Maminky se svými prvňáčky měly možnost testovat gumovací pera Pilot FriXion Ball. Jaká jsou tato pera? Termosenzitivní inkoust lze snadno vygumovat a přepsat, takže v případě změny plánů netřeba škrtat. Dítě si může vybrat oblíbenou barvu pera, barevná škála per je velmi široká. Legendární gumovací pera Pilot FriXion Ball by neměla chybět v žádném školním penále! Školáci a studenti mohou vybírat ze dvou šířek hrotů (tenký a střední) a nespočtu barev. Díky tvarovanému a příjemnému gumovému úchopu se s perem dobře manipuluje, jemný gelový inkoust hladce klouže po papíře. Psaní s „gumovačkou“ od Pilotu je prostě jedna velká radost! V balíčku maminky také našly kvalitní barevné sešity Oxford v různých velikostech.

Důležité rady na téma výběr pera jsme maminkám shrnuli v tomto článku.

Jaké jsou zkušenosti našich čtenářek, maminek dětí, které šly nyní v září do první třídy s gumovacími pery Pilot FriXion Ball?

633d4bd9c8010obrazek.pngGumovací pera byl nejlepší nápad, co kdo vymyslel. Jsou krásně barevná, když se syn spletl, v pohodě vše vygumoval a mohl psát dál.

633d4beeb065cobrazek.pngPilot FriXion Ball je úžasné pero i pro ty nejmenší, dobře se drží díky ergonomickému tvaru a gumovému úchytu. Umožňuje čistě psát a dá se jednoduše vygumovat bez poškození papíru. Z této technologie je nadšený hlavně můj vnouček a všude se chlubí, že nemá v sešitech žádné škrtání, jako jeho spolužáci. Mně se líbí, že pero je s vyměnitelnou náplní hospodárnější a ohleduplnější k životnímu prostředí.

633d4c03499deobrazek.pngSyn byl naprosto nadšený barvičkami a tím, že díky možnosti gumování paní učitelka nepřijde na jeho malířské umění v učebnici. Pro človíčka, který se učí psát, jsou ideální. Jen se malinko rozmazávají, když na ně ukápne náhodou voda.

633d4c17d27b6obrazek.pngGumovací pera od Pilot jsou super, syn je nadšený, že může gumovat a gumuje, i když nemusí. Z mého pohledu pera hodnotím kladně, když se synovi nepovede písmenko, vygumuje ho a napíše znovu, nemusíme škrtat a má krásně napsaný domácí úkol.

633d4c2ed2b73obrazek.pngGumovací pera Pilot FriXion Ball jsou skvělá a pro prvňáčka jako dělaná. Dobře se drží v ruce a když je potřeba, dítě může hned vše vygumovat a nemusí mít stres, že se něco pokazilo a stránka v sešitě bude vypadat neupraveně. Je to opravdu velká pomoc mít takové pero!

633d4c95d6da2obrazek.png

Jak hodnotily maminky sešity Oxford?

633d4cedd6a48obrazek.pngSešity Oxford mají kvalitní laminované desky a zaoblené rohy (již žádné oslí uši). Dokonalý a bílý papír Optik Paper s gramáží 90g/m2 vám zase zajistí perfektní psaní bez propíjení. Pro vnoučka je důležitá jejich pestrost a barevnost.

633d4cf24996cobrazek.pngSynovi moc vyhovují.

633d4cf7e97fbobrazek.pngSešity mají tvrdé obaly, vydrží více než klasické sešity, tolik se nekrčí, dobře se do nich píše, papíry jsou měkké a díky pevnějšímu obalu se dobře píše i na sudé stránky.

633d4d079e093obrazek.pngSešity jsou už na první pohled kvalitní, papír je pevný, jsou super, až budeme pořizovat sešity, budeme určitě vybírat u této značky.
Jak pera, tak sešity jsou velmi kvalitní. Líbí se mi, jak mají barevné vrchní desky, dcera je z nich nadšená.

633d4d0f9a6d2obrazek.pngDěkujeme všem testerkám za jejich recenze a jsme rádi, že se dětem gumovací pera Pilot FriXion Ball líbí a jsou s nimi spokojené.
 
Náš tip: Pokud vám záleží na ochraně životního prostředí, potěší vás, že pera Pilot FriXion Ball a zvýrazňovače Pilot FriXion Light jsou vyrobeny minimálně z poloviny z recyklovaných materiálů. Navíc lze do většiny produktů Pilot zakoupit i náhradní náplň.

Více najdete na www.pilotpen.cz

633d4b11a0e6eobrazek.png

Naše články:

Reklama