Maminky otestovaly kreativní hračky Play-Doh. Děti se staly nadšenými tvůrci různých kuchyňských pokrmů, hrály si na kuchařky a malé kuchaře.

Play-Doh kuchyňské tvoření se syčící plotnou

S Play-Doh kuchyňským tvořením se syčící plotnou bude vaší nejlepší ingrediencí představivost! Nyní se děti mohou cítit jako juniorští šéfkuchaři s jejich vlastní plotnou Play-Doh, která skutečně dělá zvuk syčení a předstírá tak vaření. Syčení začne hned, jak na hořáky položíte pánev na smažení nebo kastrol. Syčení ještě zesílí, když na jednu z pánví položíte výtvor z hmoty Play-Doh, skoro jako při skutečném vaření! A co je na skutečném menu? Vyrobte Play-Doh hlavní chody, jako je bláznivý steak, pomyslná vajíčka, šílené burgery a dokonce legrační ryba pomocí 4 razítek. Vytvořte přílohy jako napodobeniny zeleniny pomocí formiček. Převracejte Play-Doh jídla pomocí kleštiček a stěrky a předvádějte je na talířích. Je to zábava z vaření bez horka a špinavého nádobí!

Balení obsahuje plotnu, 4 razítka, 2 pánve, kleštičky, stěrku, nůž, vidličku, 2 talíře a 5 nádobek s modelovací hmotou Play-Doh.

hasbro

Play-Doh sada s mlýnkem na výrobu těstovin

S Play-Doh sadou s mlýnkem na výrobu těstovin je tou nejlepší ingrediencí představivost! Od napodobenin těstovin po misky, tento přístroj na nudle dokáže vytvořit různé druhy Play-Doh nudlových jídel. Jednoduše si vyberte disk, díky kterému se změní tvar, naplňte vyráběč nudlí hmotou Play-Doh, stiskněte rukojeť a vytlačte spousty bláznivých nudlí! Přidejte napodobeninu raviol a předstírané lasagně na menu pomocí formičky a řezače. Jsou tu také formičky na napodobeninu makaronů a sýru a zábavných toppingů. Až budou připraveny, vystavte svá mistrovská nudlová díla Play-Doh na talířích!

Balení obsahuje vyráběč na nudle, 4 nudlové disky, formičku na ravioly, kráječ na lasagně, misku, talíř, nůž, váleček, vidličku a 5 kelímků modelovací hmoty Play-Doh.

hasbro

Play-Doh Pizzerie

S modelínou Play-Doh si mohou děti zážitky z pizzerie užít i doma! Rozválejte těsto a upečte ho ve formičce kamenné pece. Na struhadle si připravte sýr. Vymodelujte si spoustu přísad jako salám, papriky, houby a další!

Set obsahuje zábavné nástroje jako lopatu do kamenné pece, klasický váleček na pizzu a další!

Maminky otestovali kreativní hračky Play-Doh. Děti se staly nadšenými tvůrci různých kuchyňských pokrmů, hrály si playdoh

Testování  Play-Doh kreativní sady Kitchen Creation od našich spřátelených blogerek:

 

Shrnutí testování maminek

Maminky, které se svými dětmi testovaly Play-Doh kreativní sady Kitchen Creation nám ve svých recenzích popsaly, jak tato novinky jejich děti baví.

Protože zejména holčičky baví „hra na kuchařky“, kde něco doma vaří po vzoru své maminky nebo babičky, jsou tyto tvořivé modelíny velmi vhodnou hračkou, která rozvíjí zájem a fanzatii dětí. Nejen, že si hrají na vaření, ale zároveň své jídlo – to, co uvařili mohou ručně vyrobit, osahat, vyhrát si s ním. Navíc, jídlo může být pokaždé trochu jiné, jinak barevné.. Maminky proto hodnotí Play-Doh kreativní sady Kitchen Creation velmi pozitivně.

 

Čtěte také: