K výchově dětí patří i hry, které hravou formou děti učí přemýšlet, rozvíjet fantazii i to, aby si zažily nakládání s financemi. Hrou, kterou s vámi chceme testovat, je novinka - Monopoly Junior Electronic Banking od společnosti Hasbro. Nejspíš máte zkušenosti s hrou Monopoly Junior, případně s jejich pohádkovými obměnami. Proto by vám neměla uniknout tato novinka.
5ad71a4608ab2obrazek.png

Jaká je hra Monopoly Junior Electronic Banking?

Oblíbená hra v novém provedení Monopoly Junior Electronic Banking přináší dětem moderní bankovní zážitek. Peníze jsou zde nahrazeny jednotkou elektronického bankovnictví a bankovními kartami. Karty používáte pro nákup nemovitostí, placení nájemného a shromažďování peněz.

Ve hře naleznete 4 oblíbené žetony: Little Hazel, Little Scottie, Toy Car a Toy Boat. Vaše žetony se posouvají po herním plánu a vy máte možnost nakupovat atrakce a budovy, jako je zmrzlinový palác, hračkárna nebo skate park. Při nakupování si užijete spoustu zábavy, nechybí ani umisťování cedulí „Prodáno“ u vámi koupené nemovitosti. Cílem je stát se vítězem a nejbohatším hráčem nové hry Monopoly Junior Electronic Banking. Monopoly Junior Electronic Banking jsou pro děti od 5 let.
5ad71a5870694obrazek.png

Zapojte se do testování

Chcete se s námi zapojit do testování? Pak nám vyplňte jednoduchou anketu. My ji po týdnu vyhodnotíme a vybereme 15 maminek, které získají Monopoly Junior Electronic Banking k testování, hru jim odešleme na adresu, kterou mají vyplněnou ve svém profilu – prosíme o kontrolu, zda ji máte vyplněnou a zda je funkční. Budeme rádi, když nám zašlete svou recenzi, jak vás hra bavila, kdo všechno ji hrál, jak se líbila vašim dětem a zda byste ji doporučila ostatním maminkám. Když nám pošlete snímek vašeho „týmu Monopoly Junior Electronic Banking“, budete nadšení!

Těšíme se na vaše odpovědi a na testování. Hru Monopoly Junior Electronic Banking vyzkoušíme i my v redakci a některé naše spřátelené blogerky se svými dětmi. O všechny recenze se s vámi podělíme ve článcích, které vyjdou v rubrice Rodina a v rubrice Testy.
5ad71a64c38a3obrazek.png

Pokud chcete hru Monopoly Junior Electronic Banking testovat, vyplňte nám krátkou anketu, kterou naleznete na  této stránce (klikněte). 

Reklama