V prodejnách nebo na eshop.albi.cz najdete širokou nabídku různých dárků, které maminku jistě potěší. Přinášíme malou inspiraci, z níž si vybere každý.  

Rozmazlujte

Co udělá maminku zaručeně šťastnou? Šperk s věnováním, které vžene slzy do očí. Nemusíte za něj utratit majlant. Decentní řetízek z pravého stříbra peněženku nezruinuje, zároveň vkusně doplní maminčinu šperkovnici.
Oplaťte mamince něžné pohlazení voňavou svíčkou Heart & Home. Po zapálení se rozvine omamná kombinace květinových tónů, bergamotu a otočníku.
Dokážete si představit svátek bez mlsání? Speciální Čokoládová sada pro maminku potěší chuťové buňky a ještě obdarovanou rozesměje. Kdo by nechtěl sníst kabelku či parfém z čokolády?
645226c4ef23eobrazek.jpg

  • Šperk s věnováním – Milovaná maminka, Albi, 499 Kč
  • Heart & Home Něžné pohlazení střední, Albi, 349 Kč
  • Čokoládová sada pro maminku, Albi, 399 Kč

I drobnost se počítá

Klasikou mezi klasiky je papírové přání. Předtištěný text můžete doplnit vlastním vzkazem, který mu dodá osobní kouzlo. Jako dárek nikdy nezklame hrneček s všeříkajícím nápisem. Něžný květinový motiv zaručí, že si na vás maminka při pití oblíbeného nápoje s láskou vzpomene. Chcete mamince rozzářit den? Sáhněte po balónku! Vznese se s ním - obrazně řečeno - až do oblak.
64522766ead55blobid0.jpg

  • Přání – Mamince s láskou, Albi, 65 Kč
  • Hrnek – Nejlepší maminka, Albi, 199 Kč
  • Balónek fóliový – Nejlepší maminka, Albi, 99 Kč

Praktičnost nade vše!

Je vaše maminka vášnivou sběratelkou receptů? Pak jí pořiďte speciální knihu, kam si všechny bude moct zapsat nebo nalepit. Moje kuchařka z edice Mementerra od Albi navíc obsahuje 5 gastronomických výzev, které si maminka jistě užije! Nový kousek do šatníku? Žádný problém. Elegantní tričko s třpytivými kamínky, tříčtvrtečním rukávem a vtipným nápisem (Báječné mámy mají báječné děti) maminku omladí, a to díky bílé barvě a lichotivému střihu.

64522791563aeblobid0.jpg

  • Moje kuchařka, Mementerra od Albi, 399 Kč
  • Dámské tričko s kamínky, Albi, 599 Kč

www.albi.cz
6452279cc8597obrazek.jpg