Maminku dokáže dočasně zastoupit houpátko JOIE Sansa 2v1 britské značky JOIE. Kromě houpání všemi směry umí děti ukonejšit ukolébavkami či zvuky přírody, navíc se snadno sundá z multifunkční základny a využijeme ho i jako lehátko. O oblíbenosti houpátka svědčí získaná ocenění od anglických organizací LBP (LovedByParents) a Best Baby and Toddler Gear 2018, které patří v Anglii mezi velmi uznávané. Více informací na www.babypoint.cz.
5cb6f5ae41e80obrazek.png

Houpátko JOIE Sansa 2v1 se dokáže rozpohybovat ve všech směrech, ale umí zahrát miminku i ukolébavky (na výběr jich je pět), nebo ho ukonejšit zvuky přírody (rovněž pět možností). Houpátko lze také oddělit od multifunkční základny a vytvořit z něj lehátko s hrazdičkou s dvěma hračkami.
5cb6f5eed0fd1obrazek.png

JOIE Sansa 2v1 poskytuje miminku pohodlný, bezpečný a zároveň hravý prostor pro pozorování okolního světa. Zádová opěrka má tři polohy, sezení lze otočit o 90 stupňů a spolu s otočením se změní i směr všech pohybů houpání. Díky otočné rukojeti se houpátko snadno přemisťuje a napájet ho můžeme buď rovnou ze zásuvky, či pomocí baterií.

Jemné pásy s polstrováním jsou dětem pohodlné, ale zároveň je bezpečně jistí. Samostatné oddělitelné lehátko má kompaktní rozměry, elegantní design i praktickou odnímatelnou pratelnou vložku s opěrkou hlavy.
blobid0.png
Orientační cena houpátka JOIE Sansa 2v1 je 5.240,- Kč.

Pro více informací nejen o těchto novinkách navštivte www.joiebaby.info a www.babypoint.cz
5cb6f60242f1aobrazek.png

Reklama