Tímto způsobem selektují svůj šatník dcery čtenářky s nickem Janny199. Máte to doma podobně, nebo byste je s takovým přístupem hnala? jak reaguje čtenářka s nickem Janny199, se dočtete v jejím příspěvku

Krásný den všem v redakci a vůbec všem u monitoru :-)Já vlastně také nejraději nakupuji na jaře. Proč? Je to docela logické - v zimě nerada v úzkých kabinkách svlékám jednu vrstvu za druhou, protože už jen z toho oblékání a svlékání se rosím. No a v létě - to se zase na mě v tom vedru lepí úplně všechno, takže odzkoušet třeba jen blbou podprsenku - neskutečný problém. Loni jsem se v jedné kabince prala s podprsenkou tak vehementně, že moc nechybělo a byla málem bez ramínka. Zatím jsem na nákupy nevyrazila, neb mi to jako jaro ještě pořád nepřijde, tudíž mě to zatím ještě neláká.

Mé dcery už s nákupem začaly a pochopitelně staré svršky vyřadily tím způsobem, že mi to hodily na křeslo se slovy : „Mami, tady máš, vyber si z toho co chceš a zbytek vyhoď.“ Tak jsem to rychle odzkoušela a výsledek?? Jedna mikina - táhlo by mi na ledviny, druhá mikina - kromě toho, že by mi táhlo na ledviny, by mi i vypadla prsa. Legíny - hezké, docela bych byla IN, ale nesměla bych dělat žádný předklon, jinak bych měla zadek venku. ...no a tak to vypadalo vlastně všechno, takže mi z té hromady hadrů nezbylo nic.To je asi tak, když matka dědí po náctiletých.

Tudíž mi nezbývá, než vyrazit nakupovat. Vím co, ale nevím kde. Kupte klasické rifle, hezké, neošoupané, bez děr, aby nevypadaly jak řešeto, aby mi v předklonu nelezl zadek a hlavně, aby to nebyly ty trubky!! Jak jsem zjistila, bude to oříšek. Ale nevzdávám to a doufám, že se snad změní móda a na pultech se objeví i jiné, než trubkovité rifle. Chtěla bych hezké, slušivé, pro ty už skoro „sátileté“ ženy.

Jediné, co jsem zatím koupila, je kabelka. Ovšem nelíbily se mi ta nevzhledná cinkrlátka na všech zipech, tak jsem je chtěla odstranit a ulomila jsem koníky na dvou zipech. Radost z nákupu vystřídal vztek, takže kabelka je zatím nepoužitelná.

Jo, ale s něčím se pochlubit musím. Viděla jsem parádní plavky, ve čtyřech barvách, ale fakt luxusní. Koukala jsem na ně dobrých 10 minut, převracela je ze všech stran, super střih, kvalitní materiál. Dcera mi říká :“No tak si je vem, na co čekáš??“. No jo, ale kam je budu nosit? Když já to své tělo tak nerada vystavuju a doma můžu běhat v létě i v těch starých nebo když na to přijde, tak i v podprsence. Takže plavky taky nic....

No, pokorně přiznávám, že jarní nákupy - zatím žádná sláva. Ale tak - jaro teprve začíná, takže hlavu vzhůru :-)

janny199

Milá Janny199, ani nevíte, jak vás chápu. Jak s oblečením po dcerách (je mi to líto vyhodit, tak přebírám svršky, které nechtějí alespoň na nošení doma), tak s těmi džínami. Také mám ráda klasické a trubky bych si na sebe nikdy nevzala. Zkuste Wrangler (moje oblíbená značka, která dělá mnoho střihů pro ženy) nebo Lee. Sedí dobře a je to klasika s rovnými nohavicemi.

Jak jste an tom s jarními nákupy vy, milé ženy-in? Co sháníte? Co byste si chtěla koupit, ale zatím vám štěstí nepřálo? Můžeme si vzájemně poradit. Napište mi na redakce@zena-in.cz

Reklama