Děti dovedou vytvořit komickou situaci i z obyčejné cesty autobusem. Přesvědčte se v příspěvku čtenářky Ifulinky k dnešnímu dni smíchu...

Bezelstnost a otevřenost dětí člověka sem tam přivede do trapné situace. Ale okolí se baví...

Zasmějte se s příspěvkem čtenářky Ifulinky!


Ahojte vespolek!
 Dnešní téma mi jde zrovna do rány. Dnes mi sestra povídala historku svojí kamarádky. Jela se svou téměř tříletou dcerou autobusem. Najedou dcerka na celý autobus zvolá: „Mami, proč ten pan řidič jede jako posraný?“ (pardon, to nemůžu vypípat, ztratilo by to smysl). Byl to spoj, kterým starší občané jezdí od lékařů a z nákupů, bylo celkem plno, mnoho lidí se bavilo. Perlu tomu přidala holčička odpovědí na otázku jedné paní, kde se tu větu naučila. „To mě učí tatínek!“. Aspoň se důchodci na té nudné cestě pobavili, ale maminka se chtěla v ten moment rozplynout.
 Možná bylo oné mamince ještě trapněji, když šly s malou po městě a u kanálu čůral chlapeček. „ Mami, ale tatínek má většího bimbáska, že jo?“
 Děti jsou nejlepší výrobnou vtipných historek :)
 Dnes mne pobavil vtípek na fb: vyjmenovaná slova: brzy, jazyk, nazývat, Letiště Václava Havla...

Přeji všem příjemný den!
S pozdravem,
Ifulinkaa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20.5.2013: Den plný smíchu

Tentokrát se vás neptám na konkrétní problém, který řešíte, milé čtenářky. Dokonce vám ani neudává přesnou formu, jak má váš příspěvek vypadat. Vymezme si akorát čas. Když se kouknete třeba na posledních sedm dní, co vás v něm nejvíc rozesmálo?

Posílejte mi...

  • … popisy komických situací, které jste prožily,
  • … vtipy,
  • … vlastnoručně vyfocené humorné snímky,
  • … odkazy na zábavná videa...

… prostě cokoli, co vám přišlo v minulém týdnu směšné. Doufám, že tato editace bude plná zábavy! Jednu z přispěvatelek odměním za příspěvek hrou Slovní labyrint od firmy Epline (více o hře zde: WORD, slovní labyrint je nová společenská hra pro celou rodinu). Příspěvky posílejte nejpozději 20.5.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu:

word

Reklama