Přečtěte si další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Pinokio a my jí děkujeme

Dobrý den, já jsem ke svým zvířátkům přišla jako slepý k houslím. Máme vlčáka Míšu a kočky Sáru a Sisinku. Pejska jsme zdědili po tchyni, která nám ho přihodila jako bonus k domečku. Jak jsme přišli k Sáře, je na delší vyprávění.

Vedle našeho domu teče malý potok. U něho je fotbalové hřiště /malé, vesnické/ s parkovištěm. Když jsem tam čekala na otce, slyšela jsem srdcervoucí zvuky. Přišla jsem k potoku a viděla 5 koťátek. 4 byla mrtvá a jedno žilo. Obrečela jsem je a to jedno jsme si nechali.

Sárinka se má k světu, stala se z ní zdravá, sebevědomá kočička. No a Sisinka k nám přišla v zimě. Našli jsme ji celou zmrzlou na dvorku, tak jsme ji vzali domů, a už jsme si ji nechali. Je to malý tajfun, ale je s ní sranda. Nikdy bychom se svých zvířátek nevzdali.

pinokio

Asi to tak mělo být, ta zvířata si vás prostě našla

A co vy, milé ženy.in? Máte také doma psy nebo kočky? Máte doma obojí, jako mnoho našich čtenářek? Jak jste ke svým zvířecím mazlíčkům přišly? Pořídily jste si je samy, nebo se k vám dostali náhodou jako ke čtenářce pinokio. Napište nám také nějaký kočičí nebo psí příběh.

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese redakce@zena-in.cz