Co je pravdy na tom, že v redakci straší Markéta? Bivoj

 

Zvědavý Bivoji, opravdu netuším, kde jsi přišel k téhle naprosto zavádějící a nepravdivé informaci, kterou musím okamžitě dementovat. Pravdy na tom není zhola nic. Markéta skutečně nestraší! Je to zodpovědná pracovnice, laskavá maminka a chápavá manželka. Ovšem jedno strašidlo se nám tu občas vyskytuje. Plíží se pokoutně temnými rohy redakce a jeho strašící vynalézavost je neutuchající… jmenuje se krize! Ale pšššt, on si myslí, že jsme ho ještě neodhalili. :o)))

 

Chtěla bych se zeptat, jaká nálada panuje v redakci. Nezlobí tě redaktorky a redaktoři? Hádáte se, nebo se snad někdy poperete? Mýválek

 

Milá/ý/ Mýválku. Nálada v redakci je povětšinou velmi dobrá. Vstřícná, kolegiální, veselá… Máme se zkrátka rádi. A co se týká konkrétně redaktorek a redaktorů, musím říct, že tvoříme opravdu velmi dobrý tým! Akorát jednou jsem musela použít svou neotřesitelnou šéfredaktorskou autoritu, když jeden nejmenovaný redaktor nedodal článek, který dodat měl. Dostal černý puntík do notýsku a první výstrahu. Pořádek přece jenom musí být, že?

 

 

Vážená paní šéfredaktorko,

 

Na začátek Vám a celé redakci musím opravdu pogratulovat za tak krásný internetový časopis pro ženy, je zábavný, pěkně vytvořený, lidé v něm jsou super, prostě je to nejlepší časopis, který jsem na internetu zatím viděla.

Přeji Vám všem hodně úspěchů v další práci, děláte ji výborně.

 

K těm dotazům, měla bych dva:

1. Jak se vytvoří barevné pozadí ve fotoalbu?

2. Hledám čtyřlístky, včera jsem jich našla 44 a zbylých 6 né a né najít. Musím hledat i v hodně starých článcích? Nebo mi prosím Vás napište, jestli můžete, do jakého data se čtyřlístky mohou objevit?

 

Zatím je to vše a přeji krásný den vaše čtenářka Táňulka

 

Milá Táňulko, moc děkuji za Tvá slova. Nejen za sebe, ale i za celou redakci. :o))

A k dotazům: barevné pozadí na fotoalbu si nemůžeš vytvořit sama, musíš použít pouze to, co tam je.

Ohledně hledací soutěže – musíš prostě hledat a hledat….:o))) Máš čas až do pondělí, kdy někdy v průběhu dne bude soutěž ukončena.

 

 

Ahoj, já bych měla takový dotaz: pošle-li člověk nějaký článeček či fotografii, jak se dozví jestli to bylo uveřejněno? Párkrát jsme již posílala, ale jelikož nemám na internet přístup každý den, tak jsem se vlastně ani nedozvěděla, jestli to bylo uveřejněno, nebo ne. Dá se to teda někde zjistit v archivu atp.? Dík za odpověď  Fialka66

 

Ahoj Fialko66, na hlavní straně je odkaz „Archiv novinek“ a tam bys měla své články a fotografie najít, pokud byly zveřejněny.

 

Dobry den, prosím Vas, poradte mi, jak mam najit clanek: NEUDRZITE NOHY V KLIDU POD PERINOU? Zkousela jsem to pres rozsirene hledani - vysledek byl nulovy, jediny odkaz jsem nasla v poradne u virtualniho kladivka, kde se pi. doktorka na tento clanek odvolava. Dost mi na tom zalezi, prosim poradte.

Preji nadherny den! Pavlina Safarikova

 

Ahoj Pavlo, v pravé části hlavní strany je vyhledávač. Když si tam zadáš slovo nebo název, který chceš vyhledat, přešoupne se to na další stránku, kde musíš vyplnit časové rozmezí, od kdy do kdy chceš, aby se vyhledávání uskutečnilo.

Článek, na který se ptáš, jsem ti našla. Najdeš ho tady.

 

Děkuji za všechny dotazy a stále Vás vyzývám... Pište! Jsem tu dnes opravdu jen pro vás a pečlivě hlídám redakční e-mail redakce@zena-in.cz.

Těším se na další dotazy...

 

Reklama