Přípravky Phyris pro stále mladou a zářivou pleť

Dárkový balíček Phyris FoRest pro rozjasnění, osvěžení a okysličení pleti. Výtažek z čerstvého mechu posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky před stresem, který způsobují městské a digitální vlivy (mobilní zařízení, tablet, počítače). Extrakt z houby Chaga navíc zlepšuje barevný tón pleti, což vede k obnově přirozeného rozzáření pokožky.

626badde63652obrazek.png
Cena: 2695 Kč
Zakoupíte na: www.viviane.cz

Dárkové balení Phyris Essentials Select obsahuje jeden kus každé ampule z řady Essentials. Celkem je tedy obsaženo v balení 6 ampulí: Deep Moisture, Beauty Boost, Ageless, Stressless, Mat and Fine, Calm and Even

626badb62ec19obrazek.png

Cena: 950 Kč
Zakoupíte na: www.viviane.cz

Ještě krásnější díky dekorativní kosmetice Arabesque...

Arabesque Box Coral nabízí za cenu Flawless make-upu navíc řasenku Angel Wings Mascara a rtěnku Perfect Color Lipstick zdarma. Tuto dekorativní kosmetiku lze používat pro každodenní líčení a přirozený look.
626bae3e787e7obrazek.pngCena: 995 Kč
Zakoupíte na: www.viviane.cz

Trojbarevná tvářenka Rosy Shine Blusher vykouzlí svěží a dokonalý vzhled!

626bae64839d2obrazek.pngCena: 710 Kč
Zakoupíte na: www.viviane.cz

Vlasy hebké jako samet

Vyplňující sérum na vlasy PURIFY Filler Lotion od Kaaral je ideální pro oslabené vlasy, které potřebují dodat sílu! Sérum hřívu posílí díky kationtovým polymerům a kyselině hyaluronové. Sérum dodá vlasům sametově hebkou povrchovou úpravu a mimořádný lesk. Bez minerálních olejů, bez parabenů.

626baea1c31fbobrazek.png
Cena: 1028 Kč

Zakoupíte na: www.viviane.cz

Výhodný balíček Purify Hydra od Karaal obsahuje šampon Purify Hydra 300 ml a kondicionér Purify Hydra 250 ml a k tomu jako dárek zdarma šampon Purify Hydra 100 ml a kondicionér Purify Hydra 75 ml.

626baed89d115obrazek.png
Cena: 521 Kč

Zakoupíte na: www.viviane.cz 

Termosky a termohrnky

Termokonvice Dan tea 1l s integrovaným čajovým filtrem  je ideálním dárkem pro milovnice čaje! Udrží nápoje 3 hodiny teplé a 6 hodin studené, je vyrobena z netoxického materiálu a po vylouhování čaje je možné filtr vyndat a konvici uzavřít šroubovacím uzávěrem.

626baf0bc6d93obrazek.pngCena: 1299 Kč
Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termošálek CITY DRINKING MUG 0,28 l blue mat udrží nápoje po nalití po určitou dobu v příjemné teplotě, ať už studené či teplé. Špičková dvoustěnná nerezová ocel zajistí odolnost termošálku a technologie AromaSafe® zase dokonalou chuť.
626baf47bb3f1obrazek.png
Cena: 419 Kč
Zakoupíte na: www.termoo.cz

Dopřejte mamince perfektní účes a zdravé vlasy!
 
Dyson Corrale: Jediná bezdrátová žehlička s pružnými měděnými destičkami ve 4 barevných variantách 
Dyson Corrale™ je vybavena průkopnickou technologií speciálních měděných destiček, které se ohýbají kolem vlasů tak, aby je tvarovaly a držely pohromadě. Díky tomu na všechny prameny při každém průchodu působí rovnoměrné teplo a napínací síla, čímž se udržují dokonale vyrovnané a snižují se nároky na přísun tepla. Je vybavena technologií inteligentní regulace teploty, hodí se pro všechny typy vlasů. Pomocí čidla, které měří teplotu 100krát za sekundu, nabízí tři přesné teploty. Technologie komunikuje s mikroprocesorem, řídícím soustavu ohřevu tak, aby dodávala přesně odměřené a dávkované teplo. Navíc je možné ji používat i bez kabelu díky 4článkovým lithium-iontovým bateriím a vytvořit perfektní účes kdykoliv a kdekoliv. Zároveň má jedinečné designové řešení a nově je k dostání ve čtyřech barevných kombinacích.
626baf6f496feobrazek.png

Cena: od 11 990 Kč
Zakoupíte na: www.dyson.cz

Styler Dyson Airwrap dokáže sám navinout prameny vlasů a vytvořit skvělý účes bez použití vysokých teplot!

Srdcem styleru Dyson AirwrapTM je inovativní myšlenka: využít digitální motor Dyson k vytvoření aerodynamického jevu známého jako Coandův efekt, díky kterému vzduch přirozeně opisuje přilehlou plochu a strhává s sebou okolní vzduch. S využitím tohoto principu vytvořil tým odborníků na aerodynamiku společnosti Dyson způsob, jak vlasy upravovat pouze pomocí vzduchu v kombinaci s teplem. Ať už se rozhodnete pro lokny, vlny, uhlazené nebo nedbale elegantní prosušení foukáním, výsledek vždy nabízí přirozený, atraktivní vzhled a zároveň pomáhá předcházet poškození vlasů vysokými teplotami. Styler Dyson AiwrapTM je proto ideálním dárkem pro maminky, jejichž vášní je vytváření účesů jako ze salonu a přitom stále dbají o zdraví svých vlasů.

 
626baf9b368f3obrazek.png
Cena: 13 290 Kč včetně 8 nástavců pro různý styling všech typů vlasů

Zakoupíte na: www.dyson.cz

Řekni sýýýýr!

Dovolená, jedinečné chvilky s dětmi nebo vnoučaty, zachycení rozkvetlé zahrady za domem nebo na chatě... Pokud chcete, aby si maminka uchovala všechny krásné okamžiky navždy, vybavte ji bezzrcadlovkou NIKON Z fc v retro stylu, která je jednoduchá na ovládání a „nadupaná“ nejnovějšími technologiemi! Její design byl inspirován ikonickou jednookou zrcadlovkou Nikon FM2 a je k dostání v různých barvách.

NIKON Z fc: Designový retro skvost ukrývá nejmodernější technologie

Díky obrazovému snímači formátu DX s 20,9 miliony pixelů a širokému automatickému rozsahu citlivostí ISO 100–51 200 nabízí NIKON Z fc vynikající ostrost, detaily a brilanci obrazu ve dne i v noci. Rychlé a plynulé automatické zaostřování umožňuje fotografovat frekvencí až 11 snímků za sekundu. Jako první fotoaparát z řady Nikon Z podporuje korekci expozice v automatickém režimu, fotoaparát nabízí také 20 předvoleb Creative Picture Control pro jedinečné výrazy. Splní i další vysoké nároky uživatelů 21. století: zaznamenává video ve formátu 4K/UHD s frekvencí 30p, časosběrné sekvence 4K, disponuje výklopným a otočným dotykovým monitorem, takže lze jednoduše snímat z podhledu i nadhledu nebo si udělat dokonalé selfie. Můžete s ním fotografovat, natáčet videovlogy i živá videa a snadno vše sdílet nebo zálohovat prostřednictvím aplikace SnapBridge. Vyniká svou lehkostí, zároveň je díky hořčíkové slitině odolný, takže se stane skvělým společníkem i na cestách.

626bafca58e98obrazek.png
Cena: 28 990 Kč

Koupíte na: www.nikon.cz

Zdraví na prvním místě!

Oči jako rys v jakémkoliv věku

626baffbcb4d3obrazek.pngS dobrým viděním si člověk může na plné pecky užívat svých koníčků, řízení auta, sportu i každodenních aktivit bez omezení. Originálním dárkem ke svátku matek proto může být podrobné vyšetření očí, anebo voucher na laserovou anebo nitrooční operaci, díky kterému se maminka zbaví brýlí i nepohodlných kontaktních čoček.

Voucher na laserovou operaci, která zbaví krátkozrakosti, dalekozrakosti i astigmatismu, anebo prémiovou operaci šedého zákalu s implantací multifokální nitrooční čočky či očky Vivity s prodlouženou hloubkou ostrosti.

Cena: od 12 500 Kč za oko (může se složit celá rodina, navíc lze částku hradit formou splátek bez navýšení)
Zakoupíte na: www.neovize.cz
 
Voucher na privátní podrobné oční vyšetření na specializované klinice NeoVize
Cena: od 1000 Kč za obě oči
Zakoupíte na: www.neovize.cz

HPV DNA test může zachránit život

Jedná se možná o poněkud netradiční dárek, ale o to cennější! Mezi vážné nemoci, které postihují ženy, patří rakovina děložního čípku, která má však mezi onkologickými nemocemi ojedinělé postavení – dá se jí totiž z velké části předejít. K prevenci přispívá i HPV DNA test, který dokáže v těle odhalit lidský papilomavirus (HPV), jenž je původcem nejen rakoviny děložního čípku, ale i řady dalších nemocí. Test hradí pojišťovny ženám ve věku 35 let (+364 dní) a 45 let (+364 dní). Ovšem i mimo tyto věkové kategorie stojí za to jej absolvovat a vyplatí se i starším ženám, jelikož HPV virus dokáže v těle číhat nepozorovaně i desítky let. „Je velmi vhodné, aby všechny ženy nad 30 let absolvovaly HPV DNA test jako samostatně hrazenou službu a aby tímto testem doplnily standardní gynekologické vyšetření ideálně jednou za 3 až 5 let. Navíc se nejedná o příliš vysokou investici. Úhrada toho testu se pohybuje okolo 1000 korun,“ uvádí prof. MUDr. Jiří Sláma, Ph.D. z Onkogynekologického centra Gynekologicko-porodnické kliniky 1. lékařské fakulty v Praze. Nabídněte proto mamince úhradu tohoto testu, můžete tím předejít pozdějším vážnějším komplikacím!

Cena: cca 1000 Kč
Zakoupíte: u gynekologa

 

Reklama