Každý si tu jen stěžuje a naříká, ale my se máme ještě dobře. To si myslí čtenář Hopsmops, a i proto byl s uplynulým rokem spokojený. Jinde jsou na tom hůř...

Souhlasím s vámi, milý Hopsmops, jinde ve světě to mají lidé mnohem těžší.... Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den i celý nový rok.


Rok 2013 byl u nás respektive pro mne celkem poklidný, až na pár ostřejších hádek se ženou.

Neudálo se nic zvláštního, a nejvíce mě znepokojovalo spíše to, co se dělo ve světě... Korea, Filipíny, Sýrie...

Z toho jsem byl velmi nešťastný. A i když to u nás není zrovna růžové, jsem rád, ze v této republice žiji. Mám skvělou ženu, která v roce 2013 změnila zaměstnání a je méně doma, ale člověk je rád, že práci má. Mám 3 úžasná vnoučata, která bezmezně miluju a když je mi ouvej, vždycky mi zvednou náladu.

Odreagovat se chodím na zahradu, takže když na mne přišel nějaký splín, nalil jsem si štamprli naší slivovice a bylo dobře.

Víte, každý si tu jen stěžuje a naříká, ale my se máme ještě dobře. Když přijela známá z Afriky, nestačil jsem se divit. Vždycky si říkám, rok co rok, že ani snad nemáme důvod a právo si na něco naříkat. Jsme, dá se říci, taková neutrální republika. S nikým o nic neválčíme - kromě církví, nemáme žádná bohatství, aby po nás někdo něco násilím chtěl, máme výborné zdravotnictvím, i sociální systém funguje, teče nám teplá a studená voda... chodíme do práce, máme si co koupit k jídlu, ženy mají stejná práva jako muži a pořád chce někdo ještě víc.

Třeba mi tu většina z vás nadá, ale cítím to takto. Když je mi zle, jdu k lékaři.. když mám špinavé prádlo, žena to vypere.... mám hlad, jdu si něco koupit.... atd., atd... někde si o tom musí nechat jen zdát.

Byl jsem s uplynulým rokem spokojený, i když se nic moc v mém životě neudálo. Když bude tento rok stejný, budu spokojený.

Hopsmops

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Rok 2013

  • Co vám přinesl rok 2013?
  • Jak na něj vzpomínáte?
  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?
  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Prosím, další příspěvky už neposílejte, za chvíli se dozvíte, kdo vyhraje, a to knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA).

obal

Reklama