A je to tady! Máme prvního Vyvoleného! Stal se jím Julius Csóka. Diváci mu poslali 7 044 hlasů. Doslova drtivě tak porazil své soupeře Markétu Vavřicovou, která se velmi bála, že by se ve vile mohla zamilovat, i když má stálého partnera, a Ladislava Hubeného, který sliboval, že bude při přenosu brečet, ať už do vily půjde nebo ne.

Co nás mohlo na Julim zaujmout? Tento třiadvacetiletý muž z Brna pracuje jako IT specialista a má rád tanec, graffiti (možná jim vilu trochu zkrášlí), ženy a modeling. Je pravda, že se chlapec pyšní pohlednou tváří, takže proč ji neukázat světu. Kromě jiného má rád i sport, a jak bylo vidět, v jeho medailonku obratně jezdí na kolečkových bruslích.

Do vily se rozhodl jít kvůli bývalé partnerce. Těžko říct, co mezi nimi bylo, ale prý se i on sám chce stát VyVoleným. První krok mu rozhodně vyšel. Pokud by některou z vás, dámy, zaujal, můžete ho utáhnout na jakékoliv dobré asijské jídlo s kuřecím masem. Má rád holky, co umí vařit, ale nesnese intriky a lži! A jak balí slečny, které se mu líbí? Prostě jim řekne: „Jsi nejúžasnější kobra, pojď si sednout vedle mě.“

No, už nic dalšího říkat nemusíš, na tohle bys mě opravdu neutáhnul. :) A víte, co mu bude nejvíce ve vile chybět? Mobil a počítač. Jako „ajťák“ si život bez těchto vymožeností moderní techniky nedovede představit. Prý se z toho asi nezblázní, ale maily bude vyřizovat ještě tři měsíce po tom, co vyjde z vily (s tím může počítat, protože mu zřídí ještě VyVolený mail, kam mu budou psát fanynky).

zdroj foto: www.vyvoleny.centrum.cz

Co říkáte na nového VyVoleného? Hlasovala jste taky pro něj? Nebo byl vaším favoritem někdo ze zbylých dvou vyřazených soutěžících? Hodláte vůbec třetí řadu VyVolených sledovat?

Reklama