Vaříte v rodině rádi společně? Používáte podobné ingredience, vyměňujete si recepty či si koukáte při vaření pod ruce? Přihlaste se do našeho projektu, kde rodinné kuchařské dvojice nepřijdou zkrátka. Naopak, odnesou si prima ceny!

lukana

Hledáme generační dvojice, které se zapojí do našeho projektu. Partnerem naší výzvy je značka olejů Lukana, jež má v české kuchyni již dlouhou tradici. Pokud používáte Lukanu na smažení, do salátů, do těst či na pečení a stejně tak ji má v oblibě i vaše maminka, dcera, teta, babička či vnučka, přihlaste se do naší výzvy! Mužům se však rozhodně nebráníme! Dědečkové, synové či vnukové - výzva platí i pro vás.

Napište nám krátký text, váš příběh spojený s vařením, vyplňte nám rychlý dotazník, s kým byste se chtěla do naší výzvy přihlásit, jaké máte oblíbené recepty a pro jaké pokrmy oleje Lukana používáte.

Pět dvojic, které následně vybereme, představíme čtenářkám a tyto dvojice se pak podělí o své vyzkoušené recepty.

Jaké dárky máme připravené?

Od redakce a od značky Lukana získají krásné dárky, jenž se v kuchyni rozhodně neztratí – olej na celý rok (řepkový, slunečnicový i rostlinný), potřeby do kuchyně jako zástěry, chňapky nebo prkýnka, kuchařky plné inspirace a další zajímavé ceny.

Těšíme se na vaše příběhy a recepty! Máme rádi projekty, které jsou spojeny nejen s láskou k vaření, ale také s milými vztahy v rodině.

 

Zajímavosti o olejích Lukana na www.lukana.cz

Využití olejů Lukana v kuchyni, naše doporučení:

Řepkový olej je vhodný na smažení, fritování, pečení či grilování, vydrží vysokou tepelnou úpravu, přepaluje se až při 200°C , pro smažení je tak nejideálnější volba.

Slunečnicový olej je vhodný především pro studenou kuchyni. Hodí se k přípravě majonéz, dipů, dressingů, nebo zálivek, vydrží však tepelnou úpravu do 180°C, můžete ho tedy klidně použít i na pečení.

Rostlinný olej je směsí slunečnicového a řepkového oleje, hodí se především do těst, a je tak skvělým pomocníkem pro sladké i slané pečení.

Všechny oleje jsou BEZ užití geneticky modifikovaných potravin (non GMO)

Zapojte se do našeho projektu, vyplňte nám tento krátký dotazník.

Děkujeme vám za váš zájem a těšíme se na vaše příběhy. Dotazník vyhodnotíme do 10. 9. 2017 a zveřejníme vítězné dvojice.

Reklama