Čtenářka streamline má ještě malé dítě, takže si může jarní prázdniny udělat kdykoliv. Většinou jezdí na hory nebo k příbuzným. A v květnu se chystá s rodinou do Legolandu.

Milá streamline, to je dobrý tip, do Legolandu by naše děti určitě taky chtěly. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Zdravím všechny ženy in a celou redakci Ženy-in :-)

Protože nemáme dítko školou povinné, tak jarní prázdniny vlastně vůbec nemáme, ale za to máme jarní dovolené :-) Letos jsme na jaře na dovolenou vyrazili jen za příbuzenstvem do mého rodného města, kde mám v podstatě celou svou rodinu a dcerka zde má strejdu, dědečka, prababičku, pratetičku a mnoho zvířectva :-D Na jaře většinou o dovolené jezdíme na hory anebo za rodinou, po různých výletech a tak. Letos se ještě také chystáme v květnu, což je také stále jaro na výlet do Legolandu do Německa a tam se opravdu s dcerkou a partnerem těšíme - ani jeden z nás tam ještě nikdy nebyl a naše společná kamarádka s rodinou nás zlákala svými zážitky a fotografiemi ze své návštěvy Legolandu - připojuji kamarádčino foto - no, řekněte - není to „kostičková“ nádhera? :-)

stream

Minulý rok jsme jarní dovolenou trávili u kamarádky na Klínovci, a tak posílám foto dcerky z této dovolené ;-)

stream

Jarní dovolené trávíme vždy společně s dcerkou a partnerem - někdy i s dalšími příbuznými či přáteli a vůbec - už by mohl být květen :-))

Hezký den přeji všem a těm, kteří právě dovolenkují, ať si to parádně užijí; těm, kteří se chystají dovolenkovat, ať jsou fit na nové zážitky a těm, co už dovolenkovali, ať jim zrelaxovaná duše vydrží co nejdéle :-))

streamline

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

FOTOtéma dnešního dne: Jarní prázdniny

  • Kde jste byli o jarních prázdninách?
  • Jezdíte na hory, nebo radši někam do tepla?
  • S kým je trávíte?
  • Pošlete nám fotky!

Napište a pošlete fotky, budu se těšit na vaše příspěvky. Vítěz dnes získá skvělou hru od Albi: Moje první Česko.

albi

Příspěvky a fotky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je JARNÍ PRÁZDNINY. Předem děkuju!

Reklama