Oficiální fotografie finalistek 3. ročníku MISS Prima křivky jsou na světě! Focení probíhalo v ateliéru Petra Kurečky a finalistky si focení náramně užívaly, protože se o ně pečovalo jako o princezny. :) A vy se můžete právě teď podívat, jak focení dopadlo.

Salón Ever Pretty poskytnul finalistkám na focení nádherné šaty a Chartage neméně krásné šperky, které celek doplnily a podtrhly krásu všech modelů. Teď můžete překrásné fotografie finalistek letošního ročníku obdivovat i vy, podívejte se do naší fotogalerie.

Photo Copyright © Petr Kurečka

Focení finalistek probíhalo v naprosté harmonii a dobré atmosféře, kterou fotograf Petr Kurečka vždy umí vytvořit. Ženy a dívky byly uvolněné a nikdo by netipoval, že některé z nich stojí před profesionálním fotografem poprvé v životě. „Snažil jsem se zachytit nejen půvab, ale hlavně osobnost a energii, která z každé finalistky přirozeně vycházela“, říká uznávaný fotograf a autor kalendáře Proměny - Petr Kurečka.

A další skvělá zpráva pro všechny oblé ženy!

AMERICKÁ TV SHOW - THE FASHION HERO ČEKÁ NA VÍTĚZKU MISS PRIMA KŘIVKY!

The Fashion Hero se spojila se soutěží MISS Prima křivky! Je to jedinečná příležitost pro České finalistky soutěže MISS Prima křivky účastnit se unikátní americké TV Show, otevřít tak bránu svému úspěchu a stát se hvězdou této americké televizní soutěže. Tento ročník pojede Českou republiku reprezentovat vítězka loňského ročníku – Pavla Procházková. Další ročník pak jedna z finalistek letošního ročníku.

A co má tento americké projekt společného se soutěží MISS Prima křivky? Mnohé. Především přesvědčení, že krásu nedefinuje konfekční velikost. Tento projekt vznikl v Americe, kde mnoho žen a dívek touží po tom být modelkou, ale nemohou, protože nesplňují tzv. parametry pro modeling, tj. 90-60-90. Ovšem módu nosíme všichni, většina žen na světě nesplňuje velikost 34 a i přesto chodí módně oblečena. Tým The Fashion Hero se rozhodl navždy změnit módní průmysl a dát prostor všem ženám, opravdovým ženám a reagovali na to i značky, které módu vyrábějí. I ti pochopili, že jejich produkty jsou určené pro všechny, bez rozdílu věku, velikosti, náboženství, výšky, barvy pleti... a proto tu je The Fashion Hero. Tam se může módní hvězdou stát kdokoliv, neexistují omezení pro to stát se tváří módní značky. Jediné, co je třeba, je zaujmout porotu svou krásou a osobností, ostatní není důležité.

Nyní čeká finalistky první velmi náročné soustředění, které bude probíhat od 26. 6. do 28. 6. ve Ski areálu Monínec a soutěžící krásky zde natočí své oficiální medailonky v režii Jana Balčíka.

Finalistky MISS Prima křivky 2015
Romana Rohlíčková, Lenka Weinerová, Salma Vondrová, Kateřina Sadílková, Kristýna Machavová, Kristýna Kutílková, Simona Hodálová, Nina Šarkozyová, Renáta Soukupová, Jana Halašková, Lucie Petrová a Jaromíra Polednová.

Finále proběhne 15. 9. 2015 v divadle Broadway a magazín Žena-in bude u toho! Ještě předtím ale budou v průběhu léta vycházet na našem magazínu vizitky jednotlivých finalistek, tešit se můžete i na hlasování o Miss Prima křivky magazínu Žena-in!

Více informací najdete na webových stránkách www.primakrivky.cz.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama