Situace s koťaty je asi taková, že teď rostou den ze dne, to, co včera nezvládla, zvládají dnes levou zadní. Narodila se v bedně, kterou měla má obětavá matka přímo ve své posteli, takže koťat mají základ k tomu stát se šperky všech postelí už odmalička.

První se prý narodila dvě lila koťata, která jsou nejvzácnější (kluk bude asi nakonec Adam Adonis, holka ještě není jistá, ale Andělu či Angeliku odmítám, to má každý! Afrodita, Artemis… kdo ví). Po nich už šla čtyři šedivá. Třetí byl kocour, který bude jednou určitě obrovský, tak se doma snažím prosadit jméno Aldo Alzheimer, o které ale svádím těžké boje. Kdyby se tak ozval někdo, že ho chce, tak by to bylo vyřešené :). Vždyť si představte tu úžasnou situaci, kdy přijdete na výstavu s obrovským britským kocourem a představíte ho: „Toto je pan Aldo Alzheimer.“ Titul budete mít jistý. Ale je to boj.:)

Pak byly další dvě holky. Jedna bude Arlena (to je Garfieldova milá). U druhé není ještě nic jistého, nějaké jméno nás snad ještě napadne. Tito se narodili o hodně později než lila koťata a máti si šla umýt ruce. Když se vrátila, bylo právě půl čtvrté ráno a v bedně ležel ještě jeden prcek.

Je malej, ale šikovnej

Bylo by divné, aby se nenarodilo jedno menší kotě, benjamínek a mazlík. Narodil se i tady. Pro onu slabost se bude jmenovat Achilles, pro to, že je z nich nejšikovnější bude druhým jménem Asterix (nebo spíš prvním). Je sice o tři hodiny mladší, ale oči otevřel jako první a dnes je ze všech taky nejčipernější, někdy ujde až deset centimetrů, než sebou bací! K tomu si hraje, nastavuje břicho na drbání (to dělají všechna, ale on nejvíc) a na rozdíl od ostatních nebrečí, když ho vezmete, ale povídá si s vámi a něco brblá. Je to rozený průzkumník. Kdo dostane tohle kotě, bude mít o zábavu postaráno. Musíme mu najít vhodné majitele.:) Ano, Asterix je na poslední fotce...

Mnohosetnásobně lepší než televize

A tak koukáme na kočky. Čumíme do bedny. Vzpomínám si na televizní přestávky v televizi. S koťaty. Jojo, deset, dvacet, třicet minut měly trvat! Je jim teprve 12 dní a už jsou k sežrání. Až přijedu příště, bude koček plný dům. Šest malých lotrů. To bude pravý blázinec. Kočka snad vše přežije ve zdraví, už byla u veterináře, protože se začala odvápňovat. Dostala pět injekcí a teď jí mícháme vápník do žrádla. Jen aby nezačala olizovat zdi. Už se těším, jak se za tři týdny přijedu zase podívat. Aldo Alzheimer už bude určitě schovávat věci.

Reklama