Další krásné poděkování přišlo od čtenářky s nickem monkee a my za něj moc děkujeme

Krásný azurový bezmračný den, milá redakce, milé ž-ínky i muži-in.

Komu bych chtěla poděkovat?

Mámě a babičce za snahu o moje co nejkrásnější dětství a dospívání. Babičce jsem nestačila poděkovat za krásné společné dny, kdy mě učila nenásilnou formou a se sobě vlastním humorem všem moudrům, která ona sama stačila vstřebat za svého dlouhého a těžkého života.

Mámě nepoděkuju, protože už je v psychickém rozpoložení dítěte a žije si svůj poklidný život bez stresů vnějšího světa. Tak se jí odměňuju aspoň tím, že s ní trávím klidné spokojené chvíle a doufám při tom, že v srdci ví, že jsem krev její krve.

Otci bych poděkovala za to, že zplodil hodně dětí a já se na tomto světě díky sourozencům nemuselacítit opuštěná. Kolikrát jsem už jejich rameno nebo otevřenou náruč využila v okamžicích žalu, trápení i velké radosti...

Přátelé a lásky mým životem procházeli asi stejně jako většině z vás. Těm bych poděkovala za krásné okamžiky, nebylo a není jich na tuny, o to jsou vzácnější.

Nakonec už jen krátká zmínka. Ségro, mám tě moc ráda, za to, že jsme vyrostly z válek a šarvátek do vztahu dvou rovnocenných a podobně smýšlejících „člověků“ a že máš vždycky čas, když potřebuju uchlácholit nebo pomoci s další životní křižovatkou.

A vám, redakce a ž-ínky, děkuju za to, že se můžu každý den těšit na nové příběhy, postřehy, vtípky i na řešení trampot mých i těch „vašich“ či „našich“, kterými jsme obklopeni na této šišaté zeměkouli. Dík a jedno hluboko vyseknuté pukrle :-)

monkee

Já za sebe i redakci děkuji za přízeň, kterou nám každý den věnujete

Chcete dnes také někomu poděkovat, milé ženy-in? Dnešní téma je pro to přímo stvořené. Dnes máte prostor vyjádřit poděkování osobám, které už nejsou na tomto světě, ale i těm, které vám dělají radost a nikdy vás nenechají na holičkách. Dnes je děkovný den a vy ho můžete využít.

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama