Všechny zdraví "máma křížovka".

Tuto přezdívku mi dala moje rodina. Já totiž miluji všechny druhy křížovek. Žádná přede mnou neobstojí.

Ještěže je na trhu tolik časopisů, kde se nacházejí. Jakmile ji vyluštím, hned nalepuji kupon na koresponďák a posílám.

Chvíli trvalo, než tato moje oblíbená činnost přinesla ovoce. Můj manžel se mi ze začátku smál, že prý "jména hloupých na všech sloupých", ale když začaly chodit celkem slušné výhry, byl i rád.

A k těm výhrám? Když nepočítám peněžní, tak to je např. mixér - robot. Ten jako první "zacvičila" má dcera, která mi na něm udělala dort k narozeninám.

Dále to byla třeba hifi věž, kterou jsem darovala druhé dceři ke svatbě. Následoval zájezd k moři, kde jsme prožili s mým mužem druhé líbánky při oslavě stříbrné svatby.

Toto léto jsme se osvěžovali minerálkou, které byly dvě palety. A naposledy to byl poukaz na nábytek.

Samozřejmě nesmím zapomenout i na drobné výhry od Vás, kosmetika, kabelka apod., též patří k mým báječným výhrám.

Ale! Stejně největší výhra je má rodina, dcery, zeťák a milující manžel, se kterým příští rok oslavíme 30. výročí svatby.

Dál budu "křížovkařit" a snad se nadále štěstí bude smát. A to přeji i všem na Žena-in, ať už editorům, tak hlavně čtenářům.
Januše.

Milá Januše,
tak už vím, komu chodí "všechny" výhry z křížovek, které posílám :-). Mě by potěšil i malý dárek. Je ale pravda, že jsem spokojená i ve chvíli, kdy vyluštím tajenku! No, ale kdyby se k tomu přidal ještě např. zájezd k moři, určitě bych se nebránila.

Ženy-in, přeji vám všem krásné páteční ráno. Napište mi také o svém vztahu ke hrám. Třeba se mezi vámi najde některá, jejíž největší zábavou jsou napříkad počítačové hry :-)?!

                                                            redakce@zena-in.cz

P.S.

 A pokud máte chuť zasoutěžit si právě na našich stránkách, ani to není problém - přihlašte se ZDE . A nezapomeňte, máte možnost se přihlásit dnes do 10 hodin!

Reklama