Teď tu máme hned dva příspěvky najednou. Čtenářka Jituse píše, že jí čmouhy dohánějí k šílenství, a Bohuša zase vysvětluje, kdo u nich umývá okna, když „uspává“ tatínka.

Hezky jsem se zasmála, milé dámy. Moc Vám děkuju za příspěvky a přeju krásný den.


Víte jak pomocí vody získat světlo??? Tím, že umyjeme okna :-D Tak tato rada nad zlato mě vždy velmi pobaví, ale nicméně mytí oken patří k mé nejméně oblíbené činnosti ;-) Neustálé čmouhy které se vždy někde vyklubou, mě někdy dohánějí doslova k šílenství.... Nicméně jsem přišla na to, že nelépe funguje „obyčejná“ čistá voda a stěrka na okna, je to nejrychlejší, nejlevnější a pro mě i s nejlepším koncem :-)

Jituse


Kdo myje u nás doma okna? Tak na tuto otázku by vám náš děda odpověděl... no přece čtyřletá Simča! A ptáte se proč? Bylo to někdy z jara, manžel měl jít na noční, a tak že si půjde po obědě pospat. A já se dala do umývání oken. Doma s náma byla čtyřletá dcera, která si hrála. Když si muž lehl do ložnice, tak na mě zavolal: „mámo, pojď mě uspat, nemůžu usnout“... a tak jsem od mytí oken na chviličku, než manžela „uspím“, odběhla. Dcera si hrála a já šla „uspávat tatínka“. Po půl hodince se mě to podařilo a vrátila jsem se k mytí oken, co se dělo v kuchyni jsem netušila. Začala jsem mýt a Simča jen tak mimochodem prohlásila, že tu byl děda, ale hned šel pryč. Jo, však přijde později na kafíčko.

Opravdu přišel a ihned se začal culit. „Co je dědo, že se tak culíš“? Ále nic, jen jsem se Simči ptal, kde je mamka, a ta prohlásila: „víš dědo, ona se válí s tátou v ložnici, a já tady musím umývat okna...“ ...takže teď už jistě víte, kdo u nás umývá okna!!!

Hezký den přeje Bohuša

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Mytí oken

  • Kolik máte doma oken?
  • Kdo je u vás doma myje?
  • Myjete okna sama, nebo si na mytí najímáte nějakou firmu?
  • Jak často okna myjete?
  • Čím je myjete? Máte nějaký speciální postup, starý recept, který funguje, aby na nich nebyly šmouhy?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky! Jedna z vás získá tematickou cenu - uklízecí prostředky Clin, kde najdete i sprej na mytí oken.

clinclinclin

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je OKNO. Předem děkuju!

Reklama