píše mimo jiné čtenářka s nickem TanaM a váží si toho, že ještě svoji maminku má. Za vše, čeho v životě dosáhla, prý vděčí jí. To je moc krásné vyznání

Dobrý den milé ženy in. cz.

Co pro vás vaše maminka znamená? Máma je jediný člověk na světě, který tě má rád jen proto, že jsi.!!!! Máma je žena, která tě porodí, většinou ve velkých bolestech, pak tě vychová, naučí te číst, psát. Uvedete tě do reálného života. Máma se rozdělí s Tebou o poslední kus chleba. Dá ho raději Tobě´a sama strádá.

Máma je bytost, která celý život na Tebe myslí, když máš starosti, ozve se jako první, protože to nějak podvědomě cíti, že nejsi v pohodě.

Máma tě taky celý život poučuje, jak a co máš a nemáš dělat.

Máma je jediná na světe. Važte si své mámy, že ji máte.

Mojí mámě ke svátku matek přeji hodně zdraví, to potřebuje. Konečně se v červnu dočká nového kyčelního kloubu, na který čekala 3 roky.

A to se prošustrovala na ministerstvu zdravotnictví nějaká ta miliarda nebo dvě.“ za elektronické knížky...... Kolik spokojených lidí s novým kloubem mohlo za tyto pojeté peníze běhat po světě?/ Přeju mojí mamce, aby zůstala taková, jaká je . Nejlepší, nejzlatější maninka.

A jedna odpověď na konec. Jakým způsobem jí popřejete ke Dni matek? Přes skype si s ní pohovořím a poděkuji za všechno na světe, co mám, vděčím své mámě.

Hezký slunečný den

Tana M

Milá Tano M, ta zpráva o prošustrovaných miliardách (byly dvě!!!) mi taky pěkně zvedla mandle. To je opravdu do nebe volající. A zase nebude nikdo hnán k zodpovědnosti...

Zpět k maminkám, milé ženy-in. Jakým způsobem dáte své mamince najevo, že ji máte rády? Můžete jí to ještě říct osobně, nebo pro vás bude Den matek pouze vzpomínkový?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama