Přátelé jsou nepostradatelnou součástí našich životů. Bohužel, ne vždy však končí dobře, zvláště mezi ženami. Kateřina měla nejlepší kamarádku, za kterou by dala ruku do ohně. Bývávalo. Teď jsou obě na ostří nože a Katka přemýšlí, zda má začít hrát stejně špinavou hru jako bývala přítelkyně.

Ne každé přátelství končí happy endem. Někdy může zkrachovat kvůli naprosté hlouposti. Kamarádství Kateřiny a Táni ukončil, jak už to bývá, muž. Táňa se zamilovala, ale dotyčný chtěl Katku. I přesto, že Kateřina dostala svolení si se společným objevem vyjít a začít s ním, stejně se to proti ní obrátilo. A to docela nehezky.

revenge

Znaly se dlouhá léta, trávily společně víkendy, volaly si dlouhé hodiny, byly si navzájem oporou v těžkých chvílích, věděly navzájem svá tajemství, přátelství Katky a Táni bylo opravdu silné. Katka si myslela, že je nikdy nic nerozdělí, ale spletla se. Nyní je hluboce zklamána chováním Táni. Nevěřila by, čeho všeho bude bývalá kamarádka schopná.

Váš nepřítel i přítel spolupracují na tom, aby ranili vaše srdce: jeden vás pomlouvá, druhý vám klepy donáší.
Mark Twain

www.citaty.net

Nenechte si ujít:

Vše došlo tak daleko, že Táňa posílá novému příteli Katky a jejím rodičům intimní fotky, kde například Katka souloží se svým ex. „Netuším, kde fotky s mým bývalým sehnala. A už vůbec nevím, proč tohle dělá. Když jsem si ji odchytla, oznámila mi, že mě zničí. Nevím, proč se v ní vzala ta zlost.“ Katčina šéfová pak obdržela nahrávku, kde ji její opilá podřízená nehezky pomlouvá. Katka přemýšlí, jak nenávistný kolotoč zastavit. Začíná mít chuť oplatit kamarádce stejnou mincí. „Mám na ni taky pár nehezkých věcí. Jistě by byla nerada, kdybych je pustila do světa. Mám se ale k tomu snížit? Jedno je jisté, příště by si svůj krok proti mé osobě možná rozmyslela.“

Čtěte také:

Reklama