píše naše čtenářka Jana. I když dává přednost spíš botkám na nízkém podpatku a teniskám, letos zatoužila po změně a chce si koupit nějaké ženštější na podpatku, což jí samozřejmě schvaluji

Krásný den :-)

Já se přiznám, že po jarních botkách koukám už dlouho. Mám jich dokonce pár vybráno, takže mě čeká velké rozmýšlení. Na mé děti už nové jarní boty čekají v botníku a maminka si holt musí počkat, až na ni přijde řada, tak snad se tenhle měsíc dočkám :-) (minulý rok jsem se jarních botek nějak nedočkala, takže si to musím vynahradit)

Líbí se mi povětšinou boty nízké, miluju tenisky a balerínky, ale včera jsem zahlédla úžasné  jarní kotníčkové boty z broušené kůže, něco na způsob koní, na silnějším podpatku, které jsou navíc v akci, moc mě lákají. A nejhorší na tom je, že hned vedle nich stály super botičky na klínku, taky ve slevě.....moc na podpatky nejsem, ale letos určitě neodolám, mé výšce to jen prospěje :-)

Tak snad na mě ještě něco zbude, až se budu moct rozběhnout na nákup.

 No a také to jaro by se už mohlo přestat schovávat, abychom mohli všechny jarní botky obout a předvést je. :-)

Jana

Milá jano, váš záměr schvaluji. Myslím, že ženskosti bychom se vzádvat neměly

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a jarní boty, milé ženy-in? Už se těšíte na jarní obutí? Vyhlížíte v obchodech, co byste si koupila? Jaké boty máte v plánu? Už jste si nějaké koupila? Vyrazila jste v nich? Které boty chybí ve vašem „botníku“ a ráda byste si je pořídila?

Nosíte spíš boty na podpatku, nebo nízké? Jste spíš pro obuv sportovní, nebo elegantní? Napište nám, pošlete nám třeba fotku bot, které jste si poslední dobou pořídila

Na vaše příspěvky textové i obrazové se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Kromě slevové poukázky na nákup bot nebo kabelky od CCC ještě krásnou barevnou myšku k počítači

cena

Reklama