„Dobře vím, že se Adam ženám líbí. A rozhodně si nedělám iluze, že s ním občas nějaká neflirtuje. Jenže tahle slečna zachází už hodně přes čáru! Přestože o mně moc dobře ví, rozhodla se zřejmě, že mi mého přítele přebere. To se ale spletla. Aspoň tedy doufám,“ říká na úvod Eliška a hned přidává podrobnosti.

Jde o to, že Adamovi nadbíhá jeho bývalá spolužačka z vysoké školy. Dnes a denně mu vlezle komentuje vše, co vloží na sociální sítě. A kdyby jen to! Posílá mu svoje fotky a dvojsmyslné zprávy, ze kterých by i hlupákovi docvaklo, že ho balí,“ zlobí se Eliška. Na otázku, co na to Adam, jen zakroutí hlavou.

„Ten to samozřejmě taky dobře ví. Dokonce se mi svěřil, že mu nadbíhá i „live“. Často ji totiž potkává ve městě a ona mu prý nikdy nezapomene dělat návrhy a zvát ho k sobě domů na kávu nebo něco ostřejšího. Je mu naprosto jasné, že by rozhodně nešlo o přátelské posezení, takže to prý slušně odmítá. Když jsem se rozčílila, proč že ji odmítá slušně, a nepošle ji už konečně do …, však víte, jen se směje. Snad prý na tu chudinku nežárlím! A že má zájem jen o mě, protože mě miluje, zatímco z ní má pouze legraci. Navíc je mu prý hloupé být na ni zbytečně zlý, a tak dělá, že si dvojsmyslů a koketování nevšiml,“ kroutí hlavou Eliška, která zvažuje, zda by neměla zakročit alespoň ona sama.
5aafba8d10607obrazek.png

I když svému partnerovi věří, přece jen dobře ví, co žena dokáže, pokud se skutečně snaží. A ačkoli nechce házet muže do jednoho pytle, ne nadarmo se říká, že mívají v tomto směru slabší vůli.Nejraději bych jí rozbila ústa. Na druhou stranu je mi ale trapné vyvádět jako nějaká stíhačka. Tím bych rozhodně nestoupla ani v Adamových očích. Ale je fakt, že mi ta důra leze pekelně na nervy a rozhodně z toho nemám klidné spaní,“ mračí se Eliška.

Čtěte také:

Uložit

Reklama