Dobré ráno čtenářkám i do redakce.

Jo, plány, těch já mám taky spoustu. Ale hlavně mám jeden velkej - najít si pořádného chlapa a založit s ním rodinu. Jenže právě tenhle mi jako natruc nevychází. Protože nezávisí jenom na mně.

Byt už mám renovovaný, mám slušnou práci, auto, na dovolenou jezdím, kam chci... jenom ten chlap pořád nikde. Teda ne že by o mě nejevili zájem žádní chlapi, ale brzo se ukáže, že jsou to maminčini mazánci, natvrdlí svalovci nebo zakomplexovaní ubožáci. A pořádný chlap pořád nikde.

Ano, máte pravdu, je to tím, že mám vysoké nároky, jak jinak. Jenže já z nich nehodlám slevovat. Je to přece můj velký plán. Nechci sušinku, zbabělce, hlupáka ani maminčina mazánka. Chci chlapa s velkým Ch, chlapa, co dovede spravit vodovod, debatovat o literatuře, půjde se mnou na výlet do hor i do divadla, bude něžný na mě a zlý na každého, kdo by mi chtěl ublížit...

Asi změním plán a koupím si psa.

Přeji pěkný zbytek dne a hodně splněných plánů :).

Lucka


Děkujeme za krásný, i když trochu pesimistický příspěvek :). Ale z vlastní zkušenosti potvrzuju, že pes je fajn :))).

Jaké plány máte Vy, ženy-in? Máte jich spoustu, nebo jenom pár? A musela jste už někdy ze svých plánů slevit nebo je změnit? Nebo se daří Vám je naplňovat? Nebo spíš patříte k budovatelkám vzdušných zámků?

Napište mi o svých plánech na redakce@zena-in.cz!

Reklama