V minulých článcích jsme vám představili Gábinu a Květu, obě parťačky, které se společně pustili do hubnutí. Jaké jsou jejich pocity a výsledky po třech týdnech hubnutí s proteinovou dietou KetoDiet?

Nyní máte dietu třetí týden, jak jste zvládala první dva týdny s proteinovou dietou?

KvětaOd začátku s KetoDiet nemám problém a zvládám to. Byla jsem na teambuildingu s rauty a alkoholem a zvládla jsem to úplně v pohodě, jídlo mě nelákalo a alkohol piju velmi velmi zřídka, takže mi nechyběl. Další akce byla rozlučka s kamarádem, který se stěhoval do jiného města, opět plný stůl obložených mís a různých dobrot, já u sklenice s vodou a proteinové tyčinkami KetoDiet. Naštěstí je mé okolí vůči mně ohleduplné a nenutí mne ke konzumaci.

Co se změnilo oproti dřívějšímu stylu života? Zařadila jste více pohybu?

Začala jsem pravidelně jíst, s čímž jsem měla do této doby velký problém. Chodím do fitka cca 4x týdně a zařadila jsem i dlouhé procházky. Pohyb jsem měla i před tím než jsem začala s dietou, ale hubnutí je podle mě hlavně ze 70 % o stravě.

Kolik jste zhubla?

4 kg a už je to znát i na postavě, mám radost.

Co na to říká vaše okolí?

Většina mi drží palce, samozřejmě se najde i pár jedinců - jeden z nich je můj bratr, kteří mluví o normální zdravé a pravidelné stravě, ale já si tento návyk potřebuji nejprve vybudovat, v tom mi ketodieta hodně pomáhá

S čím bojujete?

KvětaJediný problém je při vaření pro mého syna, že nemůžu ani ochutnat, jak je jídlo dochucené.

Proběhla konzultace s Martinou, s výživovou poradkyní? Co vám řekla?

S Martinou jsme se setkaly a proběhlo vážení. Byla jsem velmi mile překvapená a i Martina mne i kolegyni, která také hubne s KetoDiet, velmi pochválila. Všechny hodnoty se snižují.

Jaké jsou další plány v jídelníčku?

Ještě jsem v první etapě. Po měsíci si budu moci dát jedno jídlo, tak už s kolegyní Radkou vymýšlíme různé recepty a těšíme se na maso.

Jste v kontaktu s Gábinou? Jak probíhá vaše „parťáctví“?

Jsme často všechny tři – i má kolegyně Radka v online skupině. Probíráme běžné věci spojené s dietou, co děláme, jak se máme... jaké máme chutě... je to prima být takto v kontaktu.

My všem držíme palce a těšíme se na jejich výsledky s dietou KetoDiet www.ketodiet.cz

ketodiet

Uložit

Uložit

Reklama