Příspěvek, který si můžete přečíst v této novince, zaslala čtenářka Hucka. Když se miluje se svým přítelem, ví o tom celé blízké i daleké okolí - milují se totiž pořádně nahlas... a to je i její rada.

Další radu k dnešnímu ožehavému tématu zaslala čtenářka Hucka: „Hekejte!“

Mám to rychleji, když u toho hekám

O orgasmech se bavíme normálně u kafi s nejlepšími kamarádkami. Nevím, jestli existuje nějaký návod, jak ho dosáhnout. Je to hodně individuální. Každá z nás to má jinak.

Mě třeba pomáhá hlasité hekání. Když jsem zticha, trvá mi to déle. Mí partneři na to reagují různě. Některým se to líbilo, někteří mi pak říkali, jestli bych to nemohla trochu ztlumit. Když jsme jezdili na vodu, říkali mi Halekačka :-), já se za to nestydím, docela mě ta přezdívka bavila.

Dneska mám přítele, který to má stejně jako já. Oba si u toho v závěru zakřičíme a jsme spokojení. Je fakt, že v létě to takhle děláme raděj na chalupě, přece jen otevřená okna v noci v paneláku zajišťují divadlo pro celý sídliště. Tak jestli má někdo problém s orgasmem, ať se u toho vyzkouší procítěně, pěkně nahlas projevit. U nás je úspěch zaručen :-)

Zdraví,
Hucka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex

Reklama