Přiznala se čtenářka átéčko. Nechala se zlákat předváděcí akcí a koupila si struhadlo. Pak ještě jedno, lepší. A obě jí teď zabírají místo, že uvažuje o jejich vyhození. Nemáte náhodou některá z vás zájem?

struhadlo

Musím taky přiznat, že mám velice zbytečnou věc, kterou jsem zatoužila mít, když jsem ji viděla při předvádění.
je to takové struhadlo, které nastrouhá všechno na jekékoliv tvary. Nudličky, hranolky, ozdobná kolečka... No jo, jen se do musí umět. A to je jeden problém!

Druhý problém je, že je to tak neskladná věc! Když už to jednou vyndáte z krabičky, nikdy se vám už to tam nepodaří dát zpět. 

A protože jsem uviděla ještě jeden, lepší přístroj na strouhání, tak mám takové pitomosti, co zabírají místo, dvě.

Tak mi to jen zabírá místo ve špajzu a přijde čas, že to dám do igelitky a tu vhodím do popelnice. A ani nevím, jestli do plastů, nebo do směsného odpadu, protože je tam i několik kovových nožů.

átéčko

Jé je, takových domácností, kde zahálí tenhle „krám“ asi bude. Nemám pravdu, milé ženy-in? Ale s tím, směsným odpadem do bude oříšek. Ty nože jsou dost ostré

Nemáte náhodou zájem, než to átéčko hodí do popelnice? Jeden čas to byla velká móda a moje maminka také podlehla. A co vy? Máte také doma tento strouhač? A používíte ho, nebo jste nakonec vzala zavděk obyčejnému noži a struhadlu?

Napište nám o svém nepotřebném krámu na: redakce@zena-in.cz

Reklama