„Dobrá duše“, která bez mrknutí oka vyzradí vaše pracně ukrývané tajemství, se najde vždy. Renata (32) ji má navíc blíže, než by chtěla. Třese se strachy, kdy její tříletá dcera promluví.

affair

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„Moje dcera Natálka onemocněla, a tak jsem pracovala z domova. Jenže mi chyběly podklady k jednomu z případů. Naštěstí mi je ochotně donesl můj kolega. Nešlo jen o přátelskou výpomoc, potřeboval mě vidět a já zase jeho. Už půl roku je totiž mým milencem,“ přiznává Renata a jedním dechem dodává, že tentokrát mělo jít jen o nevinnou návštěvu. Jenže právě tenhle plán vzal zasvé.

„Dcera si hrála ve svém pokojíčku a já udělala Oskarovi kávu. Jenže on se s letmými polibky a doteky spokojit nehodlal. No a já po chvíli jeho doteků také ne. Vtáhla jsem ho do koupelny a děj se vůle boží. Jenže, jak už to se zákonem schválnosti chodí, přišla za námi Natálka. Krve by se ve mně nedořezal. Hned jsem ji odvedla a snažila se celou situaci vysvětlit. První, co mě napadlo, bylo, že jsem potřebovala posunout skříň a strejda mi s tím pomáhal,“ vypráví mladá maminka, která svého milence v rychlosti vystrkala ze dveří.

„Když jsem se k Natálce vrátila, už si zase hrála s panenkami a zdálo se, že nemá potřebu dál se v trapné události pitvat. Jenže znáte děti! Vytáhnou to v nejméně vhodnou dobu. No a tak teď strachy nespím a hlavou mi jdou scénáře, jak si pustí pusu na špacír před manželem,“ svěřuje se Renata, která se takové situaci snaží předejít, jak jen může.

„Dávám malou spát co nejdřív, často ještě než přijde Ivan z práce. A nenechávám je spolu samotné. Ani tak ale nemám vyhráno. Může to přijít kdykoli! Proto pořád hledám co nejlepší vysvětlení, aby v případě, že začne malá mluvit, nepojal podezření. Jenže to není vůbec jednoduché, obhájit něco takového,“ dodává Renata.

Čtěte také:

Reklama