wo.jpg
Foto: Shutterstock

Přestože je už dávno dospělá, málokdo jí vyká. Pletou si ji totiž se školačkou, protože vypadá sotva na 14 let. „Občanku musím vytáhnout pokaždé, když jdu třeba koupit alkohol, nebo do kina na mládeži nepřístupný film. V práci mě málokdo bere vážně, protože vypadám jak jejich dcera nebo vnučka. I když mě to pěkně štve, tak to pořád ještě není to nejhorší, s čím musím bojovat,“ svěřuje se Bára s tím, že nejvíce jí dětská tvář překáží v hledání partnera.

Říkal mi holčičko

Zatím měla dvě vážnější známosti. Obě skončily po pár měsících, kdy vyšlo najevo, že v ní dotyčný nevidí ani nehledá ženu. „S prvním týpkem (25) jsem se seznámila na sociálních sítích. Vypadalo to nadějně, tak jsme se i sešli a pak spolu začali chodit. V té době mi ještě nepřišlo divné, že mi říká holčičko. Přišlo mi to takové něžné,“ vzpomíná Bára. Jenže když jí po půl roce daroval k narozeninám erotické prádlo jako pro školačku, všechny drobné signály se spojily v jasný celek. Chodí nejspíš s pedofilem.

„Přiznal, že ho láká a vzrušuje můj vzhled. Jenže nechápal, co mi na tom tak vadí. Prý jsem dospělá, takže nedělá nic protizákonného. Ale ten pocit, že je na děti…“ oklepe se znechucením Bára a popisuje další nevydařený vztah. Tentokrát s o patnáct let starším kolegou z práce.

Prý mu jde o duši

„Tvrdil, jak u ženy nekouká na vzhled. Jen na to, jaká je uvnitř. Pořád mi lichotil, dokonale mě zblbnul. Já se zamilovala a měla radost, že mám konečně normálního a zralého chlapa. Nic mi nenutil, do ničeho nestylizoval. Já se k němu nastěhovala a vše klapalo,“ vzpomíná Bára. Jenže ani on nebyl tím, za koho ho měla.

„Při uklízení v jeho pracovně jsem narazila na dětské porno. Nic odpornějšího jsem nikdy neviděla. Okamžitě jsem si sbalila věci a odešla od něho. Naštěstí dal výpověď v práci, takže ho už nemusím vídat. Jenže teď už nemám sebemenší chuť seznamovat se s někým dalším. Začínám mít k chlapům odpor,“ neskrývá své zklamání mladá žena.

Čtěte také: