Jako dítě na základní škole jsem byla děsná, rodiče to se mnou neměli lehké. Byla jsem samá ruka samá noha a hlavně stále v nějakém průšvihu. Byla jsem pro každou špatnost.


Když jsem si v devítce měla vybrat, co půjdu studovat, bylo to velmi těžké, a tak rozhodli rodiče za mě - dnes už vím, že to bylo správné rozhodnutí, ale v té době se mi to vůbec nelíbilo, ale nedalo se nic dělat. Začala jsem studovat školu Cestovního ruchu v Krnově.


Rodiče to odhadli dobře, od mala jsem byla s tátou na horách, prošla jsem několika skautskými oddíly ,takže měli pocit, že je to ta správná škola.


Opravdu mě tato škola bavila - tvoření zájezdů, itineráře, zeměpis, dějiny umění....
Můj velký sen bylo po škole jít pracovat do cestovní kanceláře, ale s přibývajícím věkem mě můj sen opouštěl a já si uvědomila, že nemám žádného známěho člověka, který by mi v tomto pomohl. Prošla jsem tolika konkurzy a naoko vyhrála a postoupila do dalšího kola, i když už dávno před konkurzem bylo místo obsazeno.


Vzhledem k mé trpělivosti jsem při nalezení inzerátu do cestovní kanceláře zareagovala a po velmi dlouhé době se mi z jedné cestovní agentury ozvali. Byla jsem na pohovoru v Praze a pak ještě v Ostravě a pak mi volali, že mě berou.


Byl to ten nejdramatičtější okamžik v mém životě, konečně pracuji v oboru, který jsem 5 let studovala. Je to úžasný pocit.
Toto místo mám od 1/9/05, ale každé ráno se probouzím a sama sebe se ptám, jestli to nebyl sen s happy endem.


ALE NENÍ TO SEN, JE TO SKUTEČNOST A JÁ JSEM VELMI ŠŤASTNÁ, ŽE MI TO KONEČNĚ VYŠLO.


Přeji pěkný den.
Verča


Milá Verčo, díky za příspěvek. Buďte šťastná v nové práci. Ať vám vše vychází, ať máte pořád dobrou náladu jako při prvním nadšení. Přejem vám mnoho úspěchů a zážitků

redakce@zena-in.cz

Milé čtenářky, napište nám i vy, co jste si ve svém životě opravdu přály a vyšlo/nevyšlo to.

Reklama