k tomu se hrdě hlásí naše čtenář/ka s nickem Kukiopas. Nakupuje opravdu velmi uvážlivě a pokud to jde, slev využívá pravidelně. Jen na pečivu, které kupuje obden v malém krámku, prý moc neušetří. Mají to tam předražené

Dobrý den milé ženy-in a redakce.

Jelikož v dnešní době je to s penězi dost bídné a každý kouká na cenu, rozhoduje, co si může koupit a co né.

Tak to chodí i u nás v domácnosti, skoro každý den nám chodí do schránky různé letáky z obchoďáků se slevami a akcemi.

Na velký nákup chodíme jednou za měsíc a to už máme veškeré letáčky prostudované a pokroužkované. Jezdíme tam, kde nám nabízí sortiment v akci, který zrovna potřebujeme. Pečivo a drobnosti kupuji obden, ale to už tady u nás v malém obchůdku, kde moc neušetřím. Tuty obchody se mi zdají dost předražený.

Co se týká oblečení tak naštěstí má rodinka není ještě rozmazlená, děti mám ještě malé, takže zatím preferuji nákupy jako je kik atd. Tam se dá mnohdy levně i dobře nakoupit a pro celou rodinu. Drogerii nakupuji v dm-ku, kde mám slevovou kartu a to od plýnek až po sprcháče. Líbí se mi u toho 1+1 zdarma to mě vždycky potěšíííí:) Kdo by neměl radost z ušetření i pár korun?

Přiznám se že, mám slevovoé karty snad všude, kde se dá.(Dr-max,walmark podotýkám že tam se dá také velice dobře nakoupit vitamíny atd a mají za výhodné podmínky 1+1 zdarma nebo zdarma k tomu něco na víc,v tescu,bille mám také kartičku, globus mám mimi klub i v mobelixu, to bych tady mohla jmenovat hi až do večera.

Slevové portály také občas studuji, loni jsme byli i díky němu za dobrou cenu na 14ti denní dovolené na macháči. Tuto variantu jsem zvolila i na nákupy vánočních dárkú, rodinu jsme obdarovali víkendovým pobytem v penzionu, 2 hodinovými masážemi. Letos už jsem si také výhodně koupila jarní bundu v Hervisu, k tomu jsem dostala 500,- kupon na další nákup

Tak jsem neváhala a koupila jsem si kabelku, která se mi moc líbila a doplatila jsem pouhé 200,-.

A s úsměvem jsem kráčela domů.

Hodně lákavé jsou hlavně povánoční slevy, všude vás lákají hlavně na elektroniku. Naše poslední návštěva ve scontu také byla úspěšná, tam jsme si pořídili jídelní sestavu, kterou jsme nutně potřebovali a jak říkají opravdu skoro zadarmo. Někdy se tyto nákupy opravdu vyplatí.

Bez letáku ani ránu moje žena nedá,
s tužkou v ruce, zarputile zase slevy hledá
Dnes jsme dvacku ušetřili, ale já byl znaven
a tak čtyři slevy padly za můj Staropramen

Kukiopas

Milá Kukiopas, díky za inspiraci k nákupům i básničku

text nebyl redakčně upraven

Reklama