Na začátku to nevypadalo jako špatné rozhodnutí. Praktická Hana se po rozchodu s dlouholetým přítelem nějaký čas potloukala životem s jediným cílem – najít muže, s kterým by měla dítě. Když se tedy objevil atraktivní a v tu chvíli čerstvě rozvedený spolupracovník, neváhala ani chvíli.
5ccc4665b9c7fobrazek.png
Kupodivu to šlo snáze, než jsem si myslela,“ vzpomíná dnes půvabná dlouhovláska a maminka dvouleté holčičky na svůj velkolepý plán. „Stačilo zajít párkrát na rande a ruka byla v rukávě, tedy dítě bylo na cestě,“ popisuje stručně a jasně události, které předcházely narození její vysněné dcery.

Byla jsem nějaký čas jako v sedmém nebi. Nejen že jsem otěhotněla opravdu rychle, a vše, včetně porodu, probíhalo hladce, ale můj vyvolený se zachoval i jako gentleman. Nastěhoval si mě k sobě hned v prvních dnech a pečoval o mě jako o královnu, což trvá dodnes,“ vypráví mladá žena. Na jejím hlase je ovšem znát, že vše tak růžové zase není. „Přiznávám, nemiluju ho. A jeho společnost mi dokonce vadí,“ říká bez zaváhání, neboť v tom už má delší čas jasno. A myslí na to každý den.

S dcerou je nejraději sama a každý okamžik, který sdílí i se svým partnerem, bere jako zasloužený trest za to, co udělala. „Cítím se hrozně. Vůbec mě nenapadlo, že by mi taková v uvozovkách hloupost mohla tak zkomplikovat život,“ uzavírá vyprávění o svém splněném snu a dodává, že zřejmě přijde den, kdy se bude muset k problému postavit čelem. Zatím dál hraje milující partnerku a využívá všech výhod, které jí současný život nabízí.

Přečtěte si také:

Reklama