Čtenářka Pínička poslala svůj příspěvek k dnešnímu tématu, který je sice o úplně něčem jiném, ale já jí rozumím. Je to v podstatě o tom dnešním.  Děkuji vám za příspěvek. Jen mi dovolte takové drobné rouhání. Jak to popisujete, zní to jako ideál. Něco jako komunismus. Ano, když vám ho někdo popisuje, jak by měl vypadat, tak v podstatě nemůžete nesouhlasit, ale jak dojde na realizaci… Ale jestli to umíte, tak vám gratuluji a ze srdce přeji…

Krásný den.
Kyž se vymodí můj muž bez mé cenzury, vždycky to stojí za to. Vždy si dává záležet, aby ponožky vytáhl co nejvýše . Smrtící je kombinace 3/4 kalhot, dlouháááánských šedýh ponožek a  hnědých sandálků..Dlouhá trička i košile cpe do kalhot, i ty s rozparkem.  Nezapomene na igelitku, místo kabelky.
Máme však recept na spokojený vztah a toho se držíme : hromada lásky, kopec tolerance, mnoho důvěry, salvy smíchu, velký kus porozumění, pořádna dávka štěstí, nepočítaně pokory, kupu společných zážitků, velká dávka vzájemné opory , nekonečné množství komunikace. Postup:  všechny ingredience smícháme , jemně hněteme, hýčkáme, vážíme si jich, pečujeme o ně, láskáme se s nimi střežíme a hlídáme si je. Takto vytvořené kouzlo spokojeného vztahu nikdy nenecháme vychladnout a zásadně se s nikým třetím nedělíme! Když všechno dodržíte, krásný a spokojený vztah má trvanlivost desítky let.
A proto bych nikoho jiného do svého života nepustila.
Pínička
 Text nebyl redakčně upraven


 Dnešní téma je: Jak dát chlapovi kopačky

  • Musela jste se někdy rozhodovat mezi více muži?
  • Jak jste tomu opouštěnému své rozhodnutí vysvětlila?
  • Znáte nějakou univerzální metodu, jak to udělat a neublížit?
  • Nebo naopak, jak se rozejít tak, aby vás už nikdy nechtěl vidět?
  • Nebo máte tento problém aktuálně a nevíte, jak na to?
  • Nebo nikdy byste do svého života druhého nepustila, takže si myslíte, že vám to nehrozí?
  • A život vám ukázal, že jste se v tomhle mýlila?
  • A…

Na vaše příspěvky se těším na redakčním mailu:

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás za příspěvek odměním omlazujícím krémem od Vichy a dvěma laky na nehty od Gabriella Salvete, abyste, až budete ty kopačky dávat, byla ještě krásnější než dnes!

Reklama