Ahoj Markétko a všichni :)

Dnes mám opravdu radost :)

Je krásné počasí, svítí sluníčko, je nádherně modrá obloha. Do práce jsem šla na devátou, takže jsem mohla spát déle než v jiné dny :)

Pak mám radost proto, že mi včera volali z jedné firmy, kam jsem před 10 dny posílala životopis, a pozvali mě na dnešní odpoledne na pohovor :-) Držte palce, ať zapůsobím dobrým dojmem. O práci jsem se naposled ucházela někdy před pěti lety, takže už jsem dávno zapomněla, jak to vlastně všechno probíhá :)

Dále mám radost z mých kamarádů, kteří mají rockovou kapelu a v úterý 31. 5. budou v jednom klubu křtít svou novou desku :-)

Radost mám též z Marcely a Honzíka, kteří si řeknou své "ANO" koncem června u Marceliných rodičů na zahradě. Ve středu jsem dostala svatební oznámení, vytvářel ho kamarád, moc se mu povedlo. Jo jo, v jednoduchosti je krása :-)
Snad jim (a nám jakožto hostům) bude počasí přát.

Sestra Lenka mi udělala radost v úterý, když úspěšně zakončila své vysokoškolské studium, tímto jí ještě jednou gratuluji, třeba si to přečte
:)))

A v neposlední řadě mi dělá radost celá Žena-in, trávím na ní každou volnou chvíli a moc ráda hraju lodě :-)

Přeju krásný den, benynka


Benynko, my máme radost, že ty máš radost ;o) A pochopitelně moc, moc, moc držíme palečky, aby Tvůj pohovor dopadl výborně!

 

Reklama