Dobrý den Overlooks, i mne mrzí, že herec Boris Rösner už není mezi námi. Naštěstí na něj můžeme vzpomínat díky jeho práci, filmům a záznamům z divadelních představení. Krásný den!


 

Chovám velkou úctu ke všem lidem, kteří umějí něco, co většina lidí ne. Vím, že je to o talentu, který je lidem vrozen, tak nějak přidělen. Ale většinou jsou to lidé pilní a odhodlaní na sobě pracovat.

Pan Gott… tady není co dodat, to je skutečně národní poklad a to píšu i přes to, že já se k jeho fanklubu nepočítám. Nicméně si vážím těchto starých bardů, kteří přežili porevoluční dobu a se ctí odolávají přílivu nových tváří, nátlaku tvrdé konkurence.

Vážím si každého, kdo něco umí, kdo se dokáže uživit a prosadit v „džungličce“ českého showbysnisu. Měla jsem ale jednoho velkého oblíbence, velkého favorita. Byl to Boris Rösner. Žádný prvoplánový klasický krasavec, ale já mám raději pány s duší a šarmem než s dokonalou líbivou tváří. Moc se mi líbil. Sexy hlas a vysoká štíhlá postava…

Často jsem chodila na různá divadelní představení jen kvůli němu. Jako herec byl opravdu skvělý.. Zahrál chudého trhana stejně jako dokonalého šlechtice a pokaždé mu člověk věřil. Možná nejsem úplně objektivní, ale těžko někdy najdu herce, který by ho nahradil. Vzpomínáte na Milence lady Chatterleyové nebo na jeho prima kousek, když hrál Havla z Lemberka v dramatu V erbu lvice?

Byl prostě nejlepší. Bohužel s ním si kávu už nedám, i když bych moc, moc ráda. Ne na tomto světě, ale v nějakém dalším životě, v nějaké jiné dimenzi… co já vím… Třeba.

Overlooks

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama