Čtenářka DanaD potřebuje ke svému životu pravidelný režim. Jo, a taky kočky, bez nich si ji ostatně nedovedu představit.

Děkuju za příspěvek i fotku kočiček, milá DanoD.


Tak jsem přemýšlela na čem jsem závislá a můžu říct že nejvíc ze všeho asi na pravidelném životě. Prostě potřebuju mít ve věcech řád... takže rajóny doma mám vždycky ve čtvrtek, když měním povlečení tak zásadně v pondělí. Nesnáším doma věci které nepoužívám, nemám potřebu hromadit oblečení, když se mi rozbije sklenička tak jdu a dokoupím si jednu (dneska už není problém sehnat přesně takovou jako byla ta rozbitá). Někomu to možná přijde směšné, ale mě takový způsob života vyhovuje, šetří čas a usnadňuje mi život.. Různé akce potřebuju mít vždycky dopředu naplánované, věci dopředu nachystané....

Úplně chápu staré Egypťany, kteří 3000 let dodržovali opakování neměnných rituálů a uspokojovalo je to. :-)

No a pak taky v mém životě nesmějí chybět kočky ....

dana

DanaD

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jak jste na tom vy, milé ženy-in?

Tématem dnešního dne je: Na čem jste závislá?

  • Jste závislá taky na kafi, nebo na něčem jiném (seriály, nakupování, sex...)?
  • Bez čeho si svůj den nedovedete představit?
  • Jak fungujete, když svou závislost nemáte?
  • Vadí vám, že jste závislá, chtěla byste to nějak omezit?

Podělte se s námi o vaše závislosti! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá balíček výborné kávy CARTE NOIRE. Příspěvky posílejte dnes 21. 2. nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: ZÁVISLOSTI

kafe

Reklama