píše naše čtenřka s nikem Niki. Mušle jí připomínají nejen krásné chvíle strávené u moře, ale líbí se jí i jako dekorace. A to není zdaleka vše, čím si ráda zdobí stěny. Podívejete se na fotky.

Zdravím redakci a milé čtenáře..Jelikož jsem teď dlouho byla mimo připojení, můj dnešní serv cílil přímo k Vám.. a ehjle mile překvapil, jako vždy.. :o) Dnešní téma - palec nahoru:o)

Snažím se být kreativní člověk, takže kromě polic koupených, ráda zdobím zdi tím, po čem sama sním a sama vyrobím (a hvězdičkama, které jsem tam vyškrábala při štukování:o)).

Hned co po ránu otevřu jedno očko, přivítá mě „prosluněná“ síťka s mušličkama z Řecka, Tuniska, Djerby, Chorvatska a Itálie. Jak já mušle miluju!!

mušle

Hned mi připomenou písek, v kterém jsem je hledala, moře v kterém jsem se koupala, slunce, které z každé strany sálalo, zábavu a relax na který jsem tak dlouho čekala a žááááádné problémy.. :o) No jo ty vzpomínky.. Snad letos další mušle přibydou.. :o)

moře

Další stěnu zdobí dvě nástěnky z koberečků, kterých mi bylo líto vyhodit a z fotek rodinných a opět dovolenkových.. :o)

moře

A co zbytek zdí? Tam se otvírá další můj malý svět.. svět „malebný“.. nebo spíš malovaný.. mé obrázky.. :o)

nástěnky

(S)mějte se všichni krásně a podařené úterý.. :o)Niki

Milá Niki, těší mě, že se vám dnešní téma líbí a vidím, že se máte čím pochlubit. Hezky malujete. Ten obrázek s loďkami se vám opravdu hodně povedl

Co tomu říkáte, milé ženy-in? Má talent, že?

 

 

Reklama