Přeju dobrý den všem ženám-in a redakci,

začnu trošku z jiného soudku. Když jsem já a brácha byli malí, tak jsme v televizi koukali akorát na pohádky, což zas tak často nebylo. Většinou jsme o víkendu vyráželi na výlety, autem, vlakem nebo na kole. Případně jsme pracovali na zahradě. Ale co si jasně vybavuju, tak tenkrát dávali seriál, nevím přesně jak se jmenoval, ale v názvu byli Andělé. Jestli se to jmenovalo Nebeští andělé? Opravdu nevím. Tenhle seriál dávali někdy v deset večer a to jsme už dávno měli spát, ale vždycky jsme se jako šli napít a pak za rohem čučeli na televizi. Skoro vždycky nám na to rodiče přišli a poslali spát.

A co mě baví dneska? Nejradši koukám na MASH. Líbí se mi jejich humor i příběhy, které nepostrádají takovou lidskou stránku, ale také bohužel realitu. Občas kouknu na Kobru 11 nebo na nějaký akční film (prostě se mi líbí pěkní chlapi). Občas kouknu na Vyhulený, na Ordinaci v růžové zahradě, někdy na jiný film, který mě podle popisu zaujme.

Většinou televizi stejně používám jako zvukovou kulisu a vyšívám nebo si vyrábím obrázky barvama na sklo nebo si čtu. Co ale nepochopím jsou lidi, kteří dokáží koukat na televizi a je jim jedno, co zrovna dávají. To si raději vyjdu se psem na procházce, nebo si sednu na lavičku s kocourem, pěkně na sluníčko, protože náš kocourek umí strašně hezky příst.

K zahození není ani pěkná procházka ve dvou. A myslím, že to je i zdravější, protože když sedím u televize, dostávám na něco chuť. :-)

Mějte se fajn a občas místo té televize vyrazte do přírody a vezměte děti nebo pejska.

Zdraví Jarča (Sirka)


Milá Jarčo, že je procházka 100x zdravější než čučení na bednu je jasná věc.

Přeji vám krásný den...

Reklama