Hezký, ale trochu smutný příběh nám poslala čtenářka Samík97. Přečtěte si, jak přišla ke svému prstýnku pro štěstí. Příspěvek předkládáme v nezměněném znění.

Od roku 2003, co mi umřela maminka, nosím její snubní prstýnek vždy, když jdu nebo jedu někam z domova. Zatím mi přináší štěstí. Když jsem přišla do jejího domu v den úmrtí pro oblečení na pohřeb, byl prstýnek jakoby PŘIPRAVEN na stole. Přitom ho nenosila a už dříve mi ho dávala. Jsme 3 sourozenci. Věděla, že JÁ tam přijdu první?

Moje dcera, když studovala medicínu, nosila vždy na zkoušku tmavomodrou blůzičku s drobnými kytičkami po prababičce - šetřila si ji a opatrovala jen na tuto akci. Odpromovala s vyznamenáním, takže to asi v té magii nebylo. Kdo ví?

Samík97

Děkujeme za příspěvek a přejeme, ať vám nosí prstýnek štěstí i nadále.

A jak jste na tom vy? Máte nějaký zvyk, rituál, talisman nebo jakoukoliv věc, bez níž nedáte ani ránu? Máte kamaráda/kamarádku, o které říkáte, že je vaším siamským dvojčetem? Řekněte o tom ostatním! Napište nám, jaká věc nebo zvyk k vám prostě neoddělitelně patří a jak jste k tomu přišla. Nosí vám v životě štěstí, nebo spíše starosti? Svůj příběh můžete doplnit i fotkou.

Co můžete vyhrát? Podívejte se ZDE.

  • Své příspěvky posílejte do dnešních 14.00 hodin na e-mail redakce@zena-in.cz. Došlé příspěvky budeme v průběhu dne uveřejňovat. Ty nejzajímavější odměníme!

 

Reklama