Manželství rodičů obou sester bylo už od počátku poznamenané četnými nevěrami. Především ze strany otce, který je klasickým představitelem rozsévače, pro něhož žádná žena není příliš ošklivá. Dokonce neměl zábrany ani vůči ostatním rodinným příslušnicím. Mezi jeho milenky patřila také sestřenice jeho ženy, mladá Zita.

bra.jpg
Foto: Shutterstock

Mámy sestřenice není zase o tolik starší než já. Když se to mezi ní a otcem stalo poprvé, bylo mi šest a jí sedmnáct. Došlo k tomu na chalupě v Krkonoších, kde bylo bohužel celé rozsáhlé příbuzenstvo. Druhý den jsme s tátou a mámou měli jet na dovolenou. Večer před odjezdem se část dospělého osazenstva vydala do místní hospody. Máma šla se mnou brzy domů a otec tam zůstal. Někdy nad ránem mě vzbudil hluk a hádka dvou lidí. Později jsem se dozvěděla, že máma viděla tátu z okna chalupy, jak se líbá se Zitou. A co více. Přišel celý zválený a umazaný od hlíny jako kdyby se někde válel,“ popisuje Světlana.

Není asi třeba dodávat, jak moc tato událost zkazila nejen letní dovolenou, ale celkové vztahy v rodině. Od tohoto incidentu se nevhodné chování Světlanina otce směrem k Zitě, ale i jiným ženám řešilo velice často. Vždy to sebou neslo hádky, vyhrožování matky, že od rodiny odejde, pláč i prosby.

Zdálo se ovšem, že Zitě není vůbec trapně za nastalou situaci a nadále se vyskytovala na rodinných akcích. Svou náklonností k ženatému muži se netajila ani později, když už měla sama vážnou známost. O pár let později oznámila v rodině své první těhotenství. V té době to Světlaně divné nepřipadalo, přeci jen mámy sestřenice na to už měla věk a pár let chodila se svým přítelem Lukášem. „Když se narodil malý Lukášek hned někdo z rodiny poznamenal, jak je to krásné a tmavé dítě se spoustou vlasů. Skoro jako Světlanka, když se narodila. Krve by se ve mně nedořezal, protože je skutečně pravda, že jsem o dost tmavší typ než všichni ostatní v rodině. Jsem totiž celý táta...“ říká.

Samotná podobnost a fototyp ovšem nejsou všechno, co ji a později i její sestru zarazilo. Malý Lukáš má dokonce mateřské znaménko na úplně stejném místě, kde ho nosí jejich otec. „Je to taková specifická mapka na levém boku. Má úplně stejný tvar a umístění jako ta tátova. To je podle mě jednoznačný důkaz toho, že Lukáš je tátův syn a náš bratr,“ vysvětluje Světlana.

To, co ji ale v otázce otcovství utvrdilo ještě více, byla otcova reakce. „Když mi bylo asi sedmnáct nebo osmnáct, konfrontovala jsem ho a řekla mu, že pokud je Lukáš jeho syn, měl by se přiznat a přijmout ho za svého. Otec se zarazil a pak začal šíleně křičet, že se mezi ním a Zitou nikdy nic nestalo a máma si tenkrát všechno vymyslela. Ta bouřlivá reakce byla dost podezřelá,“ míní.

Světlana řekla o své teorii matce, její sestře i babičce a vyslovila prosbu, aby Zita nadále nejezdila na rodinné oslavy a aby se s ní zbytek rodiny přestal stýkat. „Nechápu, že se s ní babička a teta po tom všem dokáží normálně bavit, jako kdyby se nic nestalo a mámě tak šíleně neublížila. Nikdo kromě mámy, která se pár let na to s otcem rozvedla, mi ale nevěří. Všichni tvrdí, že mám až moc bujnou fantazii a chci kalit vodu, protože se na máminu sestřenici zlobím. Já vím ale svoje. Cítím, že Lukáš patří k nám, protože volání krve se oklamat nedá. A genetika už vůbec ne,“ uzavírá.

Zdroj: Respondentka redaktorky Světlana H.

Čtěte také:

Oblíbené proměny startují: Hubneme do plavek! Toužíte po štíhlejší postavě? Pak hledáme právě vás!